Adopcja
facebook.com hschastlivie zhivotnie
Konrad Karpiuk - 2 Maja 2020

Przyjechała do schroniska adoptować psa. Zobaczyła jednego z nich i nogi się pod nią ugięły, zaczęła płakać

Adopcja psa to trudna decyzja. Decydując się na to, bierzemy zwierzaka często z nieznaną historią, nie wiemy, czego się po nim spodziewać. Ta sytuacja była jednak zupełnie inna. Kobieta, przeglądając internet natrafiła na ogłoszenie ze schroniska, z niedawno znalezionym psem. Gdy tylko go zobaczyła, wiedziała, że musi jechać na miejsce. Po tym, jak zobaczyła zwierzaka, wzruszyła się do łez.

Chyba nikt w schronisku nie spodziewał się, że tak szybko odbędzie się adopcja tego psa. Zwierzę znaleziono błąkające się na ukraińskich ulicach. Zwierzak był w opłakanym stanie, na skórze miał świerzb, był znacznie wychudzony. Przygarnięto go do schroniska, gdzie zapewniono mu opiekę i przygotowano do adopcji, która miała zmienić jego życie. Chętna znalazła się błyskawicznie.

Niesamowita adopcja psa. Okazało się, że nowa właścicielka zna zwierzaka

Po tym jak na Facebooku pojawiło się zdjęcie zwierzaka, pewna kobieta szybko skomentowała się ze schroniskiem. Okazało się, że zwierzak wyglądał identycznie jak pies, którego skradziono jej w 2017 roku. Strata pupila była dla niej bardzo dotkliwa. Szukała go przez 2 lata, ale nie udało jej się wpaść na jego trop.

Majówka 2020, tragiczny finałTragiczny finał majówki. MZ właśnie przekazało wyjątkowo smutne informacjeCzytaj dalej

Po tej rozmowie było już niemal pewne, do kogo trafi zwierzak. Kobieta przyjechała dzień później do schroniska. Nie było jednak stuprocentowej pewności, co do tego, czy to na pewno był akurat ten pies. Dlatego też właścicielka ostrożnie podeszła do zwierzaka, żeby upewnić się czy to właśnie jego szukała przez lata. Pies od razu zaczął machać ogonem, a potem skoczył na nią, kobieta nie mogła powstrzymać łez.

Pies w końcu wrócił do swojego starego domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kacperek - rekonstrukcja zdarzeńJak wyglądały ostatnie chwile Kacperka przed zaginięciem? Rekonstrukcja zdarzeń przyprawia o ciarkiCzytaj dalej

Ciepłe powitanie zostało nagrane przez właścicieli schroniska, a później zamieszczone w internecie. Okazało się, że pies wabił się Lord i jego brak naprawdę doskwierał właścicielce, która ze wzruszeniem witała się z dawnym towarzyszem. Zwierzak po długim czasie wrócił w końcu do swojego domu.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków

2. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia

- To był fantastyczny poniedziałek! Tego ranka polały się łzy radości! Przez te wszystkie lata właściciele go szukali, publikując zdjęcia na różnych grupach. I stał się cud! Dziękujemy za udostępnienie posta. Dzięki temu zobaczył go przyjaciel rodziny, który mieszka w Australii. Zadzwonił do właścicieli, którzy pośpieszyli po swój skarb! - napisał na Facebooku profil schroniska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka myślała, że grozi jej niebezpieczeństwo ze strony człowieka. Zdała sobie sprawę, że jest inaczej
  2. Właścicielka nie chciała finansować leczenia suczki. 13-letnia Dorotka pilnie szuka nowego domu
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. 47 osób nie żyje, ponad 70 rannych. Tragiczna wiadomość z samego rana ze świata

Izabela Trojanowska zdrowieBliscy drżą z niepokoju o Izabelę Trojanowską. Chodzi o jej zdrowie, obawiają się nawrotu ciężkiej chorobyCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News