Oto mama Adama Zdrójkowskiego. Największa seks bomba w kraju?

Oto mama Adama Zdrójkowskiego. Największa seks bomba w kraju?

Tego nie spodziewał się żaden z fanów Adama Zdrójkowskiego! Młody aktor pokazał się na gali rozdania TeleKamer ze swoją mamą, której uroda zachwyciła zebranych. Musimy przyznać, że jest naprawdę piękna!

Artysta znany z serialu "Rodzinka.pl" ma wielu sympatyków w całej Polsce. Fani bardzo dobrze znają jego dziewczynę, jednak do tej pory nie mieli okazji zobaczyć jego mamy, która odznacza się naprawdę wyjątkową urodą.

Zdrójkowski może być dumny

Jak zaznaczają internauci, pomimo faktu, iż pani Edyta ma już dorosłych synów, sama może pochwalić się figurą nastolatki. Bez wątpienia zawdzięcza to wielu godzinom spędzonym na siłowni. ZOBACZ TAKŻE: To jakiś kosmos. Ujawniamy ile zarabiają polskie celebrytki Nie dziwimy się więc, że Zdrójkowski chętnie pokazał się z mamą na oficjalnym wyjściu. Bez wątpienia przyciągała ona wzrok wszystkich zebranych pomimo ogromnej konkurencji ze strony krajowych gwiazd.

Opinie fanów

Chociaż może się to wydawać przesadzone, wielu internautów twierdzi, że pani Edyta nie wygląda jak matka Adama, a jego... siostra. Zdecydowanie się z tym zgadzamy! ZOBACZ TAKŻE: PRZEPIĘKNA! Znaleźliśmy zdjęcie 22-letniej Maryli Rodowicz, wygląda nieziemsko Adam Zdrójkowski mama Fot. Instagram/Edyta Zdrójkowska Adam Zdrójkowski mama Fot. Instagram/Edyta Zdrójkowska Adam Zdrójkowski mama Fot. Instagram/Edyta Zdrójkowska Adam Zdrójkowski mama Fot. Instagram/Edyta Zdrójkowska Adam Zdrójkowski mama Fot. Instagram/Edyta Zdrójkowska ZOBACZ TAKŻE: Obrzydliwy atak na Magdę Gessler. Czegoś tak ohydnego w życiu nie widzieliśmy Następny artykuł