UWAGA! Skazaniec uciekł z więziennego konwoju, polskie służby panikują

UWAGA! Skazaniec uciekł z więziennego konwoju, polskie służby panikują

Dzisiejsza informacja postawiła wszystkie polskie służby na nogi! Z policyjnego konwoju zbiegł 27-letni więzień, Adam Ż. Przewożono go z Zakładu Karnego w Iławie do Sądu Rejonowego w Ostródzie gdy nagle więzień wymknął się z rąk policji.

Już teraz policja zablokowała teren obejmujący miejscowości w których może znajdować się zbiegły przestępca. Ustawione są blokady dróg, do poszukiwań wykorzystywane są również psy tropiące. Więzień uciekł z konwoju około godziny 9:00 w czwartek. Adam Ż. oskarżony był między innymi o kradzieże z włamaniem na terenie Ostródy i okolic miejscowości. Włamywał się do mieszkań, zakładów pracy, firm, aut, domków jednorodzinnych, a nawet na plebanie.

Adam Ż. - policja prosi o pomoc w złapaniu uciekiniera

Policja podała do informacji publicznej opis wizerunku zbiegłego mężczyzny. Jest on niski, ma około 160 cm wzrostu. Ma szczupłą budowę ciała i jest ogolony na łyso. Podczas ucieczki ubrany był w niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz szare spodnie. Niewykluczone jednak, że od tego czasu się przebrał. Cechą charakterystyczną więźnia jest duży tatuaż na karku. Wszystkie osoby, które widziały kogoś podobnego do mężczyzny z opisu proszone są o zgłaszanie tej informacji. W tym celu można skorzystać z numeru alarmowego 112. Policja będzie wdzięczna za wszelkie informacje, które pomogą złapać zbiega. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najsłynniejszy aktor odchodzi z "M jak Miłość"!
  2. Dramat Jarosława Bieniuka. Jego druga partnerka odeszła, został sam z dziećmi
  3. Erotyczne, bardzo odważne i intymne wyznanie "Halinki" z Kiepskich
  4. Modelka jechała bez prawa jazdy. Gdy złapała ją policja, zaproponowała stosunek
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News