Adam Niedzielski
youtube.com Onet News
Monika Majko - 18 Września 2020

Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali

Szczepienia na grypę to temat, który wyjątkowo interesuje Polaków w ostatnich dniach. Adam Niedzielski przekazał niespodziewane wiadomości podczas piątkowej konferencji prasowej, to ważne deklaracje dla wielu obywateli.

Szczepienia na grypę to w Polsce bardzo gorący temat w ostatnich dniach. Adam Niedzielski przekazał bardzo ważne informacje dla wszystkich Polaków, tego nikt się nie spodziewał. Podczas piątkowej konferencji prasowej z ust nowego Ministra Zdrowia padły ważne deklaracje.

Szczepienia na grypę - Adam Niedzielski przekazał ważne informacje

Trwa piątkowa konferencja prasowa z udziałem Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego. Szef resortu zdrowia przekazał Polakom niespodziewaną informację. Polski rząd zwiększy rezerwy szczepień przeciwko grypie.

- Rezerwy materiałowe zwiększą się na ponad pół mln szczepień, w tej chwili jesteśmy po zakończonym postępowaniu zorganizowanym przez agencję rezerw materiałowych i będziemy korzystali z tych ofert które zostały złożone - przekazał Adam Niedzielski.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Minister Zdrowia zapewnił Polaków, że nie ma na razie podstaw do obaw w związku z zapowiadaną kolejną falą koronawirusa, która miała zbiec się w czasie z okresem wzmożonej zachorowalności na grypę.

- Możemy czuć się bezpieczni - zapewnił Adam Niedzielski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Adam Niedzielski poinformował o zwiększeniu rezerw szczepień na grypę

Szef resortu dodał, że osoby powyżej 75 roku życia i pracownicy medyczni mają refundowane szczepionki. Pacjenci ci mogą dostać je w aptece na receptę lub zaszczepić się w przychodni. W poprzednich latach ze szczepionki korzystało 4-5% społeczeństwa, teraz rząd przewiduje znaczny wzrost zainteresowania tą formą zabezpieczenia przed chorobą.

- Zasoby, które będziemy mieli pozwolą na 2 razy większą wyszczepialność jaką mieliśmy w poprzednich latach, co jest skokiem jakościowym - dodał szef resortu.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

- sezon szczepień trwa do grudnia. Efektywnym okresem do zaszczepienia się jest listopad, kiedy powinna być kumulacja szczepień. [...] kumulacją dostaw będzie październik, listopad, początek grudnia - przekazał Adam Niedzielski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twarz TVP Info nagle odejdzie ze stacji? Niespodziewane doniesienia, wszystko może się zmienić
  2. Największa w historii Polski akcja usuwania niewybuchów. 5-tonowa bomba zniknie z kanału w Świnioujściu
  3. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Przez 7 dni piła napój z kurkumy. Efekty ją zachwyciły, szczególnie 1 rozłożył ją na łopatki

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News