Niepotrzebnie wyrzucili Nawałkę?! Ujawniono największe porażki nowego trenera reprezentacji

Niepotrzebnie wyrzucili Nawałkę?! Ujawniono największe porażki nowego trenera reprezentacji Źródło: screen youtube.com/Przeglad Sportowy

Po fatalnym występie naszej reprezentacji na Mundialu w Rosji Adam Nawałka powierzył swoje losy władzom PZPN. Teraz już wiemy, kim jest jego następca, jednak teraz powstaje pytanie, czy decyzja o wyrzuceniu Nawałki była właściwa?

Adam Nawałka funkcję selekcjonera polskiej reprezentacji objął w 2013 roku. Przez ten czas nasza drużyna święciła niemałe triumfy, a oczekiwania wobec naszych zawodników rosły z każdym wygranym spotkaniem. Niestety nadzieje kibiców zostały szybko rozwiane podczas fazy grupowej tegorocznych mistrzostw świata. Przypomnijmy, że nasza drużyna przegrała 2 z 3 meczów fazy grupowej. Jednak kibice nie mieli pretensji do biało-czerwonych o same porażki, lecz o sam styl ich grania, który mówiąc delikatnie, nie zachwycił.

Adam Nawałka wyrzucony, czy to opłaci się Polakom?

Teraz funkcję Nawałki przejmie Jerzy Brzęczek, który jest wujem Jakuba Błaszczykowskiego. Nowy selekcjoner polskiej reprezentacji jest trenerem z wieloletnim stażem. Jednak wielu kibiców nie jest zadowolonych z tego wyboru, ze względu na jego wcześniejsze, niezbyt chwalebne dokonania. Internauci przypominają, że Jerzy Brzęczek, nowy selekcjoner reprezentacji ma na koncie same "sukcesy". Na początku lutego 2010 roku Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa. Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora. 17 listopada 2014 roku został trenerem Lechii Gdańsk. Dnia 1 września 2015 roku został zwolniony. Od końca września 2015 trener GKS Katowice, 20 maja 2017, po przegranej w meczu z MKS Kluczbork i utracie szans na awans, podał się do dymisji. 11 lipca 2017 roku został trenerem Wisły Płock. Teraz przyszedł czas na trenowanie kadry narodowej. Kibice ironicznie wskazują, że po takiej passie "sukcesów" naszych piłkarzy, Jerzy Brzęczyk jest idealnym kandydatem na selekcjonera biało-czerwonych. Wiele osób obawia się, że to, co z naszą drużyną zrobił Adam Nawałka - a nie da się ukryć, że podniósł ją z kolan - zostanie bardzo szybko zaprzepaszczone. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO)
  2. Co tam się dzieje?! Paraliż w ministerstwach
  3. Niedawno został medialną gwiazdą, dzisiaj odszedł! Nie żyje najbrzydszy pies świata
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu