Adam Nawałka znowu stracił pracę. Klub, którego był trenerem, wydał zaskakujące oświadczenie

Adam Nawałka znowu stracił pracę. Klub, którego był trenerem, wydał zaskakujące oświadczenie Źródło: Wikipedia/Roger Gor

Adam Nawałka znów ma problemy. Były selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej ponownie został bez pracy. Klub, który go zatrudniał, wydał oświadczenie. Jego treść zaskoczy wiele osób.

Adam Nawałka nie ma ostatnio szczęścia w życiu zawodowym. Były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej ponownie został bez pracy. Tym razem szkoleniowiec stracił pozycję trenera pierwszego zespołu w klubie Lech Poznań. Jego obowiązki przejmie tymczasowo Dariusz Żuraw, który do tej pory prowadził trzecioligowe rezerwy.

Były trener reprezentacji Polski rozstał się z klubem w dość zaskakujących okolicznościach. Nikt nie spodziewał się, że poznański klub rozstanie się ze szkoleniowcem, który cieszył się międzynarodową renomą. Co bardziej zaskakujące, klub Lech Poznań opuszczają również wszyscy najbliżsi współpracownicy Nawałki. Klub wydał oświadczenie w tej sprawie.

Adam Nawałka rozstał się z klubem Lech Poznań. Jego byli pracodawcy wydali oświadczenie

Władze klubu Lech Poznań wydały oficjalne oświadczenie w sprawie zakończenie współpracy z Adamem Nawałką. Jego treść można znaleźć na stronie internetowej poznańskiego klubu:

- Darzymy trenera Adama Nawałkę ogromnym szacunkiem, dlatego ta decyzja była dla nas niełatwa. Zarówno szkoleniowiec, jak i my doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nie tylko wyniki, ale i postawa drużyny była daleka od naszych oczekiwań. Dziękujemy trenerowi za wielkie zaangażowanie i pracę jaką wykonał w klubie przez te kilka miesięcy. Życzymy mu również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej - napisał prezes klubu Karol Klimczak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zaskakująca treść oświadczenia. Wiele znaków zapytania

Adam Nawałka odchodzi z klubu Lech Poznań, a wraz z nim jego najbliżsi współpracownicy. Pierwszy zespół ma już nowego trenera. Szkoleniowiec Dariusz Żuraw poprowadzi drużynę przynajmniej do końca sezonu rozgrywek. Nie wiadomo, jaka sytuacja wpłynęła na decyzję o zakończeniu pracy z poznańskimi piłkarzami.

Z treści oświadczenia wynika, że Adam Nawałka nie był zadowolony z wyników i postawy tamtejszych piłkarzy. Jego praca z zespołem nie należała do łatwych. Prezes klubu nie wymienia jednak konkretnych sytuacji, które doprowadziły do pożegnania z byłym selekcjonerem polskich piłkarzy. W sprawie odejścia Adama Nawałki z klubu Lech Poznań pozostaje więc wiele znaków zapytania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska wokalistka chciała popełnić samobójstwo. Powód zaskoczy każdego!
  2. Anna Jantar skrywała bolesny sekret. Tego bała się najbardziej na świecie. Po latach tajemnica wyszła na jaw
  3. To jedyna taka niedziela w marcu. Dzisiejsze promocje Lidla zwalą Was z nóg
  4. Lekarze nie mają dobrych wieści. Mistrz Polski miał dramatyczny wypadek, jest w śpiączce
  5. Syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella rośnie na niesamowicie przystojnego mężczyznę. Wykapana mama (Zdjęcia)
  6. TVN poinformował właśnie o okropnej tragedii. Nie żyje 26 osób, spłonęły żywcem uwięzione w budynku

źródło: strona internetowa klubu Lech Poznań

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News