Wybrano następcę Adama Nawałki! To... wujek słynnego piłkarza naszej reprezentacji

Wybrano następcę Adama Nawałki! To... wujek słynnego piłkarza naszej reprezentacji Źródło: fot. Youtube

Adam Nawałka nie będzie już dłużej selekcjonerem naszej reprezentacji. Jednakże jak to mówią: "przedstawienie musi trwać". Znamy już następcę dotychczasowego trenera. Niejednego zadziwi fakt, że jest to... wujek słynnego piłkarza!

Adam Nawałka przez słaby występ naszej reprezentacji na mundialu w Rosji nie odchodzi ze swojego stanowiska w glorii chwały. Jednakże, mimo wszystko trener zasłużył się dla Polaków - doprowadził naszą drużynę do momentu, w którym oczekiwania rodaków wobec niej są przynajmniej zasadne. Teraz Nawałkę zastąpi nowy selekcjoner i wiele osób może być zaskoczonych tym, że jest on... wujkiem gwiazdora naszej reprezentacji! Na miejsce Adama Nawałki wchodzi bowiem Jerzy Brzęczek, wuj Jakuba Błaszczykowskiego, dotychczasowy trener Wisły Płock.

Adam Nawałka ustępuje miejsca wujowi Błaszczykowskiego

- Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca będzie miała miejsce w poniedziałek, 23 lipca o godzinie 12:30 w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym. Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Jerzy Brzęczek był bratem Anny Błaszczykowskiej, mamy Kuby, która zginęła zamordowana przez własnego męża. To on wspierał siostrzeńca w marzeniach o byciu piłkarzem. Bardzo pomagał w wychowaniu chłopca. - W ciągu najbliższych dni będą trwały formalności związane z zatrudnieniem Jerzego Brzęczka, w tym m.in. zatwierdzenie jego kandydatury przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do czasu oficjalnej prezentacji zarówno PZPN, jak i Jerzy Brzęczek, nie będą udzielali dalszych komentarzy - dodano. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci
  2. Intymna tajemnica rodzinna Kaczyńskich. Dziś wstydzą się o tym mówić
  3. Zabijają zwierzęta i jeszcze się tym szczycą. Mieszają w to Boga
  4. Skradł serca milionom Polek. Aktor kultowego serialu TVP dziś jest nie do poznania
  5. Niedawno został medialną gwiazdą, dzisiaj odszedł! Nie żyje najbrzydszy pies świata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News