Burza w sieci!
Malwina Kossela - 29 Czerwca 2018

Burza w sieci! "Nawałka UPOKORZYŁ Błaszczykowskiego na oczach milionów"

Dla naszej reprezentacji mundial w Rosji dobiegł końca. Nie cichną jednak głosy oburzenia Polaków. Teraz w sieci trwa burza, którą wywołał Adam Nawałka. W ostatnim meczu Polska - Japonia, który był dla nas rozgrywką o honor, bardzo upokorzył byłego kapitana reprezentacji - Jakuba Błaszczykowskiego.

Jakub Błaszczykowski był kiedyś tak jasną gwiazdą naszej reprezentacji, jaką teraz jest Robert Lewandowski. Przykro było patrzeć, jak podczas ostatniego meczu Polska - Japonia nasz selekcjoner upokorzył doświadczonego sportowca. Zagranie na mundialu jest dla piłkarza zawsze jest bardzo ważne, a nawet symboliczne. Nasza reprezentacja nie pokazała jednak żadnego kunsztu na tym wielkim, sportowym turnieju. Mimo wszystko, było wielu zawodników na ławce rezerwowych, którzy marzyli, by choć na chwilę wejść na boisko. Wśród nich znalazł się ktoś, kogo bardzo upokorzył selekcjoner.

Adam Nawałka upokorzył Błaszczykowskiego

- Drwiliście z tego, że Kamil Grosicki symulował kontuzję. Wyglądało to komicznie, cała scena jest obrazkiem występu Polski na Mundialu, ale tylko on zrobił coś, żeby Błaszczykowski zagrał po raz 101 w reprezentacji. Kto mógł zrobić coś więcej? Adam Nawałka - skomentował tę sprawę redaktor naczelny Sportowych Faktów WP, Michał Kołodziejczyk. Jego zdaniem Kamil Grosicki symulował kontuzję, by umożliwić doświadczonemu koledze wejście na boisko chociaż na tę jedną chwilę. Adam Nawałka nie zdecydował się jednak postawić na Błaszczykowskiego, który był kiedyś filarem naszej reprezentacji. Jako doświadczony i zasłużony zawodnik, zdecydowanie nie zasłużył sobie na takie potraktowanie. Zamiast Błaszczykowskiego, na ostatnie minuty wszedł na boisko ulubieniec selekcjonera - Sławomir Peszko. Myślicie, że Kuba poradzi sobie z tym upokorzeniem?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany
  2. Historyczny przełom! Odnaleziono ŻYCIE POZAZIEMSKIE!
  3. Zamach na redakcję słynnej gazety! Są ofiary śmiertelne
  4. Zamach na redakcję słynnej gazety. Są ofiary śmiertelne
  5. Z Szydło śmieje się cały Sejm. Największe upokorzenie byłej premier
polskajaponia4Memy po meczu Polska-Japonia. Żegnamy się z mundialemCzytaj dalej
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: jastrzabpost.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News