Adam Małysz wyprawi córce wesele, którego nie zapomni do końca życia. Piorunujące wrażenie

Adam Małysz wyprawi córce wesele, którego nie zapomni do końca życia. Piorunujące wrażenie Źródło: Screen/TVP Sport

Adam Małysz jest bez wątpienia jednym z najwybitniejszych polskich sportowców w historii. Jego decyzja o zakończeniu kariery spotkała się z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem. Jednak czas spłynie nieubłaganie, a najlepszym na to dowodem jest fakt, że niedawno pojawiła się informacja, iż jego dorosła córka właśnie się zaręczyła. Teraz to skoczek ma wyprawić ukochanej córeczce wesele, którego nigdy nie zapomni.

Adam Małysz znany jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W bardzo krótkim czasie skoczek z Wisły stał się legendą, jednym z najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny. Kilka lat temu w końcu nadszedł czas, by przekazać pałeczkę młodszym zawodnikom i zakończyć karierę.

Teraz okazuje się, że upływ czasu sportowiec odczuje również w życiu prywatnym. Otóż jego córka, urodzona w 1997 roku Karolina, ma już 21 lat i właśnie opublikowała wiadomość, która wstrząsnęła zarówno całą rodziną Małyszów, jak i ich fanami. Dziewczyna poinformowała o zaręczynach ze swoim chłopakiem. Jej znany ojciec już szykuje się na wesele.

Adam Małysz wyprawi córce wesele. Poruszenie w rodzinie sportowca

Orzeł z Wisły urodził się w 1977 roku i w wieku dwudziestu lat poślubił swoją obecną żonę - Izabelę Polok. W tymże roku na świat przyszła jedyna córka małżeństwa Małyszów, Karolina. Sportowiec nigdy nie krył, jak wielką rolę w jego życiu odgrywa wiara i rodzina. Nawet po zakończeniu kariery cieszył się, ze w końcu będzie miał możliwość nadrobienia czasu ze swoimi bliskimi. Teraz, gdy jego córka jest już dorosła przyszedł czas na to, by powiększyć rodzinę. Adam Małysz nie kryje entuzjazmu.

Małyszowie uchodzą za bardzo udane małżeństwo. Z kolei ich córka również przyciąga uwagę mediów, choć sama twierdzi, ze nie przepada za tym i jest dość nieśmiała. Sława z powodu znanego na całym świecie ojca dotknęła także ją, przez co w swoim życiu nie uniknęła pewnych nieprzyjemności. Jednak teraz rozpoczyna się najpewniej najszczęśliwszy okres jej życia. Zaręczyła się ze swoim chłopakiem, a jej rodzice zamierzają młodym urządzić prawdziwe, góralskie wesele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie posiadający się ze szczęścia ojciec Karoliny nie zawaha się także opłacić córce i zięciowi podróży poślubnej, a także budowy domu, co chętnie deklaruje. Świadczy to o wielkiej radości jej rodziców, którzy z pewnością są dumni i pełni nadziei wobec przyszłości swojej córki. Każdy ojciec chciałby mieć możliwość zapewnienia swoim pociechom godny, szczęśliwego startu w dorosłe, rodzinne życie. Adam Małysz po wielu latach w końcu ma taką okazję i na pewno dobrze ją wykorzysta. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News