Małysz ujawnia kulisy rozwodu Żyłów. Mocne zaskoczenie

Małysz ujawnia kulisy rozwodu Żyłów. Mocne zaskoczenie Źródło: Fot. Wikipedia

Adam Małysz był przez lata najlepszym polskim skoczkiem narciarskim. Dziś zawodnik pełni funkcję dyrektorską w Polskim Związku Narciarskim. Warto jednak pamiętać, że prywatnie jest on dobrym kolegą Piotra Żyły oraz kuzynem jego byłej partnerki, dlatego też próbował pomóc parze przezwyciężyć konflikt i doskonale zna jego kulisy. Fani są tym faktem naprawdę zaskoczeni.

Adam Małysz rzadko wypowiada się w mediach na tematy prywatne. Sportowiec woli raczej skupiać się na kwestiach związanych z jego profesją. W najnowszym wywiadzie dla Interii były skoczek ujawnił więc, że jego zdaniem Piotr Żyła poczynił ogromny progres jeśli chodzi o styl uprawiania dyscypliny, co przekłada się dziś na jego doskonałe wyniki.

Adam Małysz o rozwodzie Piotra i Justyny Żyłów

Dziennikarz prowadzący rozmowę zapytał jednak, czy zdaniem Małysza mogło mieć na to wpływ ustabilizowanie sytuacji zawodnika po medialnej aferze wokół jego rozstania z żoną. Genialny sportowiec odniósł się do tej kwestii w niezwykle szczery sposób.

- Mnie jest trudno powiedzieć, choć parokrotnie rozmawiałem z Piotrkiem i Justyną, z ich rodzicami, czy dziadkami. Wszyscy potwierdzili, że Piotrek przy tym wszystkim, co się działo, raczej zachowywał stoicki spokój. Teraz jest pytanie, czy to była bardziej gra, w sensie robienia dobrej miny do złej gry, czy faktycznie stał się tak mocny, że potrafi pewne rzeczy oddzielić, a pewne "przegryźć" - ujawnił Małysz.

Adam Małysz chciał pomóc kuzynce i koledze w rozwiązaniu małżeńskich kłopotów

Ostatecznie były skoczek odniósł się także do kwestii swoich odczuć wobec rozstania Żyłów. Fani byli szczególnie zaskoczeni jego wyznaniem, w którym ujawnił, że sam próbował jakoś rozwiązać konflikt między małżonkami, z czego ostatecznie się jednak wycofał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

- Na początku próbowałem im pomóc, ale później już zdecydowałem, że to oni muszą rozwiązać sobie swoje problemy. Poprosiłem tyko o to, bym nie był w to wciągany ze względu na fakt, że Piotrka bardzo lubię i jestem jego kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Nie da się ukryć, że cała ta sytuacja jest dla mnie bardzo niezręczna, tym bardziej że pełnię w Polskim Związku Narciarskim pewną funkcję i później mogłoby mi być wypominane lub zarzucane, że jako członek zarządu zachowałem się tak, a nie inaczej. Dlatego od razu powiedziałem, że nie chcę się w to mieszać, prosząc aby to uszanowali - wyznał niezwykle szczerze Adam Małysz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zrobiła zagraniczną karierę. Cenił ją sam Adolf Hitler. Nie miała jednak szczęścia w miłości
  2. Beata Tyszkiewicz z młodszym o 30 lat partnerem. Wszyscy są w SZOKU
  3. Robert Janowski ma PRZEPIĘKNE córki. Są tak śliczne, że odbiera mowę
  4. Przerażająca choroba zaatakowała jej mózg. Fani „Na Wspólnej” wstrzymali oddech
  5. Zamachowska w kwiecie wieku ma zdumiewające marzenie. Niewielu by tego chciało

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News