Adam Małysz przeżył szczęście
Instagram adammalyszofficial
Irmina Jach - 29 Października 2020

Radosna nowina w rodzinie Adama Małysza. Czekał latami, szczerze gratulujemy

Adam Małysz ma ogromny powód do radości. W jego rodzinie wydarzyło się coś, na co ze zniecierpliwieniem oczekiwał od wielu lat. Trudno uwierzyć, że doszło do tego właśnie teraz. Fani byłego skoczka narciarskiego nie posiadają się ze szczęścia. Posypały się liczne gratulacje i słowa uznania. Nic dziwnego - to wspaniała okazja.

Adam Małysz, w czasach swojej największej świetności sportowej, nie miał zbyt wiele czasu na realizowanie pasji i spełnienie marzeń. Każdą chwilę wypełniały mu ciężkie treningi, dzięki którym stał się laureatem wielu medali i pucharów. Teraz, po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego, znalazł w końcu czas na robienie tego, co sprawia mu radość, dając tym samym powód do szczęścia całej swojej rodzinie. Żona i córka mają powód do dumy.

Siedziba TVP otoczona kordonem policji, dziesiątki radiowozów i straż pożarna. Wiemy co się dziejeSiedziba TVP otoczona kordonem policji, dziesiątki radiowozów i straż pożarna. Wiemy co się dziejeCzytaj dalej

Adam Małysz przeżywa bardzo szczęśliwe chwile

Adam Małysz w czasach, gdy był aktywny zawodowo, spędzał mnóstwo czasu poza domem, nierzadko w podróżach zagranicznych. Samoloty i autokary przez wiele lat pełniły dla niego funkcję mobilnych domów, a treningi należały do codziennej rutyny. Nic dziwnego, że skoczek narciarski nie miał sił i energii, by zadbać o sprawy, które od zawsze były dla niego niesamowicie ważne - między innymi na uzyskanie satysfakcjonującego wykształcenia.

Orzeł z Wisły jest jednak świetnym dowodem na to, że na naukę nigdy nie jest za późno. Adam Małysz jest absolwentem Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Ustroniu, którą ukończył, uzyskując prawa do wykonywania zawodu blacharza-dekarza. Maturę zdał dopiero w 2010 roku, jako 33-latek. Szybko okazało się jednak, że wykształcenie średnie nie jest dla niego wystarczające.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Kilka lat temu Adam Małysz po raz pierwszy pojawił się w progach Politechniki Częstochowskiej. W 2018 roku obronił licencjat na kierunku turystyka i rekreacja. Jego praca licencjacka nosiła tytuł "Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły". Były skoczek narciarski jest lokalnym patriotą. Nawet stawiając kroki na kolejnych stopniach wykształcenia nie zapomniał miejscowości, z której się wywodzi.

Fani zastanawiali się, czy Adam Małysz zdecyduje się na ostateczny krok i poświęci kolejne lata, by zdobyć upragniony tytuł magistra. Nie jest tajemnicą, że pełne wykształcenie zawsze było jednym z największych marzeń sportowca.

Teraz w mediach społecznościowych Orła z Wisły pojawiło się nieoczekiwane zdjęcie. Adam Małysz zapozował do niego w eleganckim, ciemnym garniturze i z maseczką na twarzy. Ubrał się tak nie bez powodu. Okazja, o której postanowił poinformować swoich fanów, okazała się być naprawdę wyjątkowa.

Okazało się, że Adam Małysz obronił pracę magisterską, zyskując tym samym upragniony tytuł. Skoczek nie ukrywa, że nie posiada się ze szczęścia i jest z siebie bardzo dumny.

- Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! Tym samym zyskałem tytuł magistra! To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności - napisał Adam Małysz pod zdjęciem.

Dzisiaj grzeje:

1. Porażająca decyzja MON. Chodzi o wojsko na polskich ulicach

2. Przed północą Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Nie mogli dłużej czekać

3. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków

Częstochowska uczelnia również postanowiła uczcić sukces swojego sławnego absolwenta. Przedstawiciele opublikowali w mediach społecznościowych instytucji oficjalny, niezwykle wzruszający wpis z gratulacjami skierowany do Adama Małysza i jego rodziny.

- Kolejny sukces! Adam Małysz, jeszcze niedawno nasz student na kierunku zarządzanie, a dzisiaj już absolwent. Życzymy panu powodzenia. Duma z osiągnięcia skoczka w jego rodzinie musi być na pewno duża, a my dołączamy się do gratulacji! - napisano.

Adam Małysz obronił magistra

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak kot zareaguje na Twoją śmierć? Właścicielka mruczka postanowiła sprawdzić, reakcja pupila zwala z nóg
  2. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lata
  3. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 45. roku życia
  4. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  5. Twierdził, że koronawirus nie istnieje. Teraz przekazuje dramatyczny apel ze szpitala, bardzo przykre
  6. Naukowcy aż osłupieli. Nowo odkryta rafa koralowa jest większa niż dwa Pałace Kultury
  7. Uważano ją za najpiękniejszą na świecie, a dla zachowania urody używała produktu, który każdy ma w kuchni. Jego właściwości zachwycają
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News