Adam Małysz - smutne wieści
adammalyszofficial/Instagram
Aneta Wasilewska - 28 Września 2020

Adam Małysz przekazał smutne wieści. Fani oniemieli, nie mogli się spodziewać

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Adam Małysz, były polski skoczek, podzielił się przykrą informacją ze swoimi fanami. Ciężkie chwile na szczęście szybko zostały zażegnane. Fani oniemieli, posypało się wiele komentarzy na temat niedawnego zdarzenia.

Adam Małysz od dawna jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu jego fani mogą dowiedzieć się więcej, nie tylko na temat jego pracy, ale i życia prywatnego. Niestety, w ostatnich dniach zamieścił smutną informację. Na szczęście były polski skoczek szybko sobie z nią poradził.

Daniel Martyniuk była synowa paczkaNiewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówiliCzytaj dalej

Smutna wiadomość. Adam Małysz zamieścił nowe zdjęcie w mediach społecznościowych

W mediach społecznościowych Adam Małysz podzielił się wyjątkowo przykrą wiadomością. Jak się okazało, letnie ulewy przyniosły byłemu skoczkowi prawdziwe straty. Podczas jednego z ulewnych deszczy, który przetoczył się nad Wisłą, zalana została posadzka przed wejściem do domu oraz znaczny kawałek trawnika. Na szczęście, zaradny gospodarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wykonał zaskakującą konstrukcję.

- Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta, która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców? - napisał Adam Małysz na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Adam Małysz zachwycił internautów

Internauci pod zdjęciem nie mogli się nadziwić, jak wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem jest Adam Małysz. Nie dość, że przez lata był mistrzem skoków narciarskich, wybitnym kierowcą rajdowym, który podjął się udziału w rajdzie Dakar, a dziś jest koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim i do tego wszystkiego dochodzą jeszcze prace wykonywane w domu, które nie dla wszystkich byłby proste i łatwe do samodzielnego wykonania.

- Szkoda że Pan nie powiedział wcześniej byłem w Wiśle w tym tygodniu to bym chętnie pomógł;) - napisał jeden z internautów.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Dramatyczna śmierć polskiej legendy. Media właśnie poinformowały, miał tylko 37-lat

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

- Pan to jest jednak swój chłop, normalnie to majętny człowiek takich rzeczy się nie czepia bo mu się nie chce - dodał drugi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystko
  2. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  3. Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki. Fani zaniemówili, w końcu przesadziła?
  4. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  5. Porażające informacje obiegły Polskę. Nie żyje Józef Górka, wielka strata
  6. Polka natrafiła na grzyby warte 2 000 zł/kg. Są w polskich lasach

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News