Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre

Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre Źródło: Facebook Adam Małysz

Adam Małysz przed kilkoma tygodniami poinformował, że miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Test, który wykonano zaraz potem, wykazał, że były skoczek narciarski jest nosicielem niebezpiecznego patogenu. Większość Polaków bardzo współczuła sportowcowi, szczególnie, gdy postanowił zniknąć z mediów.

Pod koniec czerwca Adam Małysz, za pomocą posta w mediach społecznościowych, poinformował, że został zarażony wirusem SARS-CoV-2. Choroba pojawiła się niespodziewanie, choć dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego nie zaobserwował u siebie żadnych objawów. Zgodnie z zaleceniami sanepidu i lekarzy poddał się obowiązkowi kwarantanny. Jego zakażenie wiązało się z koniecznością przeprowadzeniu testów wszystkim skoczkom narciarskim, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich dni przed otrzymaniem pozytywnego wyniku. Na szczęście, żaden z nich nie się zaraził.

Adam Małysz zniknął z mediów przez koronawirusa

Wiadomość o zarażeniu, którą opublikował Adam Małysz wywołała skrajne emocje wśród internautów. Niestety, nie zabrakło osób, które obrażały i piętnowały byłego skoczka narciarskiego. Mężczyzna uważa, że hejterzy są działaczami nieformalnej grupy, która zrzesza osoby, które nie wierzą w istnienie pandemii. Tacy internauci odwiedzają profile wszystkich sławnych osób, które zachorowały na COVID-19. Mimo że krytyka komentujących nie zrobiła na nim większego wrażenia, postanowił zniknąć z internetu na czas kwarantanny. Teraz ujawnił powód swojej decyzji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adam Małysz nie spodziewał się tego, że informacja o chorobie, która miała być ostrzeżeniem dla osób z środowiska sportowca i jego fanów, odbije się tak szerokim echem w światowych mediach. O zakażeniu skoczka narciarskiego pisali zarówno polscy, jak i zagraniczni dziennikarze. Nie było chyba osoby, która nie słyszałaby o jego przykrej historii. Adam Małysz uważał, że ten rozgłos jest przesadzony. Niestety, nie udało mu się przedrzeć przez poruszenie wywołane przez rozentuzjazmowanych internautów i przedstawicieli mediów.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne doniesienia, dwie osoby nie żyją. Policja i służby na miejscu

2. Fatalna informacja dla wielu rodziców. Od dzisiaj stracą duże pieniądze

3. Posypały się gigantyczne mandaty. Służby ukarały Polaków za zachowanie podczas pandemii

- Chciałem uspokoić całą sytuację. Wtedy był czas wyborów prezydenckich, ludzie głosowali, zastanawiali się, kogo poprzeć w wyborach. Kraj był podzielony, zresztą nadal jest. Były ważniejsze sprawy na tapecie niż to, że Adam Małysz ma koronawirusa. Każdy z nas ma własne problemy i nimi żyje - mówił w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Sportowiec przyznaje, że czas kwarantanny był dla niego bardzo spokojny. Wolny czas pozwolił na pracę w domu i ogrodzie. Mimo że po kilku dniach zaczął odczuwać pierwsze objawy, cieszył się chwilami spędzonymi z rodziną. Okazuje się, że przyczyną jego zniknięcia nie była krytyka, ale troska o dobro kraju i rodaków. Jesteście zaskoczeni?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Nikt nie wiedział. Niebywała wieść o b. pierwszej damie, wszystko zrobiono po cichu
  4. Służby są bezradne, żywioł nie ma litości. Za chwilę nadciągnie nad kolejne polskie miasta
  5. Na stronie Gienka Loski opublikowano smutną i ważną informację. Liczy się każde wsparcie
  6. 186 osób nie żyje, przybywa kolejnych ofiar. Polskie służby alarmują, sytuacja jest beznadziejna
  7. Waloryzacja 2021 może być największa od dekady. Znamy już pierwsze kwoty
  8. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  9. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News