Zarażony koronawirusem Adam Małysz nagle zabrał głos. W sieci pojawiło się zdjęcie, wszystko musiał wytłumaczyć

Zarażony koronawirusem Adam Małysz nagle zabrał głos. W sieci pojawiło się zdjęcie, wszystko musiał wytłumaczyć Źródło: adammalyszofficial / Instagram

Adam Małysz w poniedziałek przekazał w sieci, że jest jedną z osób zakażonych koronawirusem. Dziś były polski skoczek kolejny raz zabrał głos w spawie zakażenia. W mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, a do niego dodał opis, w którym wyjaśnił wszystko.

Polska kadra narciarska w poniedziałek dowiedziała się, że Adam Małysz jest zakażony koronawirusem. Były skoczek już tego samego dnia zdradził, jak się czuje i jak przebiega choroba. Dziś podzielił się kolejnym wyznaniem w sprawie zakażenia. Tym razem wypowiedział się, na temat zdrowia psychicznego. 

Adam Małysz zakażony COVID-19

Jak informowaliśmy w poniedziałek, Adam Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznał, że jest zakażony koronawirusem. Były skoczek najprawdopodobniej zakaził się podczas pogrzebu Jerzego Pilcha, gdzie miał kontakt z zakażoną osobą. Po przeprowadzeniu testu otrzymał wynik pozytywny. Na szczęście, Adam Małysz przechodzi chorobę bezobjawowo, a jego stan zdrowia jest dobry.

Adam Małysz, informując o pozytywnym wyniku, podkreślił, że będzie musiał przejść kwarantannę, po której ponownie zostanie przetestowany, by sprawdzić, czy nadal ma koronawirusa. Ważne dla byłego skoczka, było to, by się nie załamywać w ciężkich chwilach. Swoimi przemyśleniami na temat choroby podzielił się w mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adam Małysz przechodzi ciężkie chwile

Na Instagramie pojawiło się stare zdjęcie Adama Małysza, na którym siedzi na quadzie. Polski skoczek ciepło wspomina moment, w którym mógł bez trosk patrzeć na to, co przyniesie przyszłość. Pod zdjęciem znalazł się opis wyjaśniający wszystko. 

- Ten okres jest dla mnie dość ciężki, ale nie mogę i nie chcę się załamywać. Znalazłem swoje stare zdjęcie na quadzie i postanowiłem się nim dziś z wami podzielić. Jakoś napawa mnie ono optymizmem. Jazda na quadzie sprawia mi ogromną frajdę. A wy co lubicie robić w wolnym czasie ? Pozdrawiam was i życzę dużo zdrowia ! Uważajcie na siebie :) - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Warszawie, autobus spadł z wiaduktu. Napływają wiadomości o ofiarach śmiertelnych

2. GIF wycofuje lek stosowany przez tysiące Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności

Po wiadomości informującej, że Adam Małysz jest zakażony COVID-19 cała polska kadra narciarska została przebadana. Wiadomo już, że negatywny wynik otrzymał fizjoterapeuta Łukasz Gębala, wciąż czekamy na kolejne wyniki testów. Na razie polska kadra nie wstrzymała treningów, które rozpoczęły się na początku tygodnia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególe
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska
  4. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  5. Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Żródło: Sport pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News