Adam Małysz - hejterzy
Instagram.com adammalyszofficial
Monika Majko - 23 Czerwca 2020

Nie mieści się w głowie, co internauci wypisują na temat Małysza. Wylali na niego wiadro pomyj, powód odbiera mowę

Adam Małysz niedawno przekazał fanom niepokojące informacje: najsłynniejszy polski skoczek narciarski został zakażony koronawirusem. W sieci pojawiły się niewiarygodne komentarze kierowane w stronę sportowca, trudno uwierzyć w to, co wypisują internauci.

Adam Małysz poinformował swoich fanów o zakażeniu koronawirusem, a wielbiciele skoczka byli wstrząśnięci smutną wiadomością. W sieci pojawiły się okropne komentarze skierowane w stronę słynnego sportowca. Ciężko uwierzyć w to, co wypisują internauci. Na Małysza wylała się fala krytyki.

Adam Małysz został zakażony koronawirusem, niedawno powiadomił fanów

Wielbiciele słynnego skoczka narciarskiego są bardzo zaniepokojeni smutnymi informacjami, które sportowiec przekazał im za pomocą mediów społecznościowych. Adam Małysz wyznał, że został zakażony koronawirusem. Na szczęście na razie sportowiec nie zaobserwował u siebie groźnych objawów Covid-19.

TVP Przemysław Babiarz przerwał milczeniePrzemysław Babiarz w końcu przerwał milczenie. Zdradził, jak naprawdę wygląda praca w TVPCzytaj dalej

- Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na COVID-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia - przekazał fanom Adam Małysz na swoim Facebooku.

Fala hejtu zalała Adama Małysza po tym, jak zdecydował się przyznać do zakażenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Panna młodaPanna młoda zobaczyła liścik dołączony do prezentu od koleżanki męża i pobladła. Treść zwala z nógCzytaj dalej

W sieci oprócz słów wsparcia dla sportowca, pojawiło się również wiele ostrych komentarzy. Jak przekazał na łamach portalu Sportowe Fakty Dawid Góra, niektórzy internauci zaczęli spekulować, że skoczek udaje chorobę. Pojawiły się także zarzuty, że za bardzo się nią chwali, a ogłoszenie na temat jego stanu zdrowia było zbyteczne. Pod wpisem Małysza miało się również pojawić sporo pesymistycznych komentarzy, zakładających, że choroba na pewno się jeszcze rozwinie, a sportowiec przedwcześnie cieszy się z bezobjawowego przebiegu zakażenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

- Sama informacja jest pożywką, ale prawdziwe pole manewru daje pogłębienie tej informacji. Hejt to zjawisko powszechne - tak samo jak bariery intelektualne w ludzkich umysłach czy brak kultury. To jasne. Jednak to, jakie sprawy hejterzy wybierają na cel ataku, czasem wprost drażni każdy zwój mózgowy po kolei - pisze o hejcie skoczka Dawid Góra na łamach portalu Sportowe Fakty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Poprosił o napój na stacji benzynowej. Nie mieści się w głowie, co zrobił, gdy sprzedawca się odwrócił, nagranie zdruzgocze każdego
  4. Pracownik lokalnego sklepu zakażony. Połowa mieszkańców wsi w kwarantannie
  5. Mama z 5-letnim synkiem wsiadła do taksówki. Nagle kierowca wyrzucił ich z auta, powód przechodzi ludzkie pojęcie
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Test obrazek inteligencjaCo widzisz na obrazku? Twoja odpowiedź zdradzi, czy jesteś inteligentnyCzytaj dalej

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News