Kolejna pilna wiadomość po potwierdzeniu koronawirusa u Adama Małysza. Chodzi o Apoloniusza Tajnera

Kolejna pilna wiadomość po potwierdzeniu koronawirusa u Adama Małysza. Chodzi o Apoloniusza Tajnera Źródło: Wikipedia/Grzegorz Gołębiowski

Adam Małysz za pomocą mediów społecznościowych wydał wczoraj oświadczenie, okazało się, że skoczek narciarski jest zakażony koronawirusem. Wiadomość była szokiem i wstrząsem dla wielu ludzi. Dziś nadeszła kolejna, pilna wiadomość w sprawie Apoloniusza Tajnera.

Adam Małysz na swoim profilu w serwisie Facebooku przekazał w poniedziałek smutne wieści o tym, że został zakażony koronawirusem. Były skoczek narciarski miał kontakt z jedną z zakażonych osób. Zdradził również, jaki jest jego stan zdrowia. Wydane przez niego świadczenie stało się również przestrogą dla innych. To bardzo ważne, by zachować szczególną ostrożność podczas kontaktów z innymi ludźmi.

Adam Małysz zakażony koronawirusem, pilna wiadomość o Apoloniuszu Tajnerze

Adam Małysz poprosił wszystkich, którzy mieli z nim kontakt w ostatnim czasie, aby przebadali się i podjęli konieczne środki ostrożności. Przekazał również, by szczególnie dbać o siebie w tym trudnym czasie. Po oświadczeniu Małysza, nadeszła kolejna ważna wiadomość w sprawie Apoloniusza Tajnera. 

- Przebywam obecnie w Krakowie. Zamknęliśmy także biuro PZN-u, żeby nie narażać innych osób. Adam był w biurze w czwartek, ale spotkał się tylko ze mną i sekretarzem generalnym - przekazał Tajner w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego dodał również, że planuje poddać się badaniu na koronawirusa w środę, z kolei od piątku nie rusza się z mieszkania. Kadra skoczków w najbliższym czasie ma pozostać w Wiśle. Kierownictwo hotelu zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i wyraziło zgodę na kontynuację pobytu sportowców, w tej chwili nie przebywają tam inni goście.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. Najwyższy stopień zagrożenia na południu Polski. Będzie bardzo niebezpiecznie

Jak wyznał Tajner, została narzucona nieoficjalna kwarantanna, o wszystkim poinformowany został zarówno sanepid, jak i Ministerstwo Sportu. Decyzja o dalszych losach zgrupowania ma zostać podjęta w ciągu 5 dni. Na razie nie wiadomo, czy zostanie ono przedłużone, czy zakończy się zgodnie z planem. Treningi na skoczni będą się odbywać - wczoraj zawodnicy odbyli już takie zajęcia. Obecnie ich celem jest praca nad prędkością dojazdową osiąganą na skoczni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Lewandowscy kupili córkom wózki. Nie do wiary, ile kosztują, za tyle można kupić samochód (FOTO)
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. GIS w trybie pilnym wycofuje popularny produkt. Każdy może mieć go w lodówce, ma groźną bakterię

Źródło: Interia

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News