Wszyscy Polacy kojarzą go z Adamem Małyszem. Nagle odnalazł się u Rydzyka!

Wszyscy Polacy kojarzą go z Adamem Małyszem. Nagle odnalazł się u Rydzyka! Źródło: youtube.com/Sportowy Idol

Adam Małysz i on stanowili swoisty duet. Redaktor, który był utożsamiony ze skokami narciarskimi, znalazł miejsce pracy w stacji należącej do kontrowersyjnego toruńskiego redemptorysty. Nie da się ukryć, że taka osobowość w toruńskich mediach jest dość dużym zaskoczeniem.

Adam Małysz w dużym stopniu dzięki niemu cieszył się taką popularnością. Redaktor, który był współautorem słynnej Małyszomanii, która pochłonęła mieszkańców naszego kraju na początku XXI wieku, znalazł obecnie bardzo ciekawe miejsce pracy. Obecnie możemy usłyszeć uznanego dziennikarza sportowego, który od lat przebywał na emeryturze, w toruńskiej rozgłośnia Radio Maryja.

Adam Małysz był jego ulubieńcem. Teraz pracuje dla Rydzyka

Dziennikarzem, który postanowił się podjąć pracy w kontrowersyjnej stacji radiowej jest Krzysztof Miklas. Redaktor przez lata pracował w TVP gdzie miał okazję trafić na najlepszy czas w sportowej karierze wielokrotnego mistrza świata - Adama Małysza. Z biegiem lat rola specjalisty do spraw sportów zimowych zaczęła się zmniejszać. W pewnym momencie wydawało się, że Miklas odszedł na emeryturę. Nic bardziej mylnego. 71-letni przedstawiciel mediów stał się na nowo twarzą mediów sportowych, tym razem pracując dla toruńskiego redemptorysty.

Dziennikarz ostatnimi czasy pojawił się w radiu 22 czerwca, gdzie komentował i tłumaczył starszym widzom sytuację Polaków przed meczem z Hiszpanią na mistrzostwach Europy U-21.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słuchacze zachwyceni pracą Miklasa

Nie da się ukryć, że sportowy segment w radiu, które dotychczas oscylowało wokół tematów społecznych, politycznych i religijnych jest nowością. Sam Miklas ze swojej pracy wywiązuje się jednak dobrze i w sposób zrozumiały tłumaczy laikom zagadnienia z zakresu sportu.

- Nasza reprezentacja nie miała trudnych eliminacji, a przeszła je z bólem. Tam jest wielu piłkarzy, którzy są już znani w Europie, znani w Polsce. Przypomnę: u nas niedawno odbywały się Mistrzostwa Świata do lat 20. To jest niby tylko rok różnicy, ale ta różnica w klasie piłkarzy jest olbrzymia. To widać na boisku - stwierdził Miklas w Radiu Maryja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Z ostatniej chwili! Kultowe małżeństwo disco-polo nieoczekiwanie bierze rozwód
  4. Piękniejszej sukni ślubnej nie miała żadna polska gwiazda. Katarzyna Skrzynecka wyglądała jak księżna (FOTO)
  5. Żona Marcina Mroczka jest nieskończenie piękna. Gwiazdor też się "odstroił", ale fani byli bezlitośni
  6. Jackowski przewidział śmierć brata Kaczyńskiego. "Nie wiem dlaczego. On śpi"
  7. TVP: Nauczyciel uprawiał seks w polskiej szkole. Nie wiedział, że ktoś to nagra i wrzuci do internetu

Źródło: Super Express

Następny artykuł