Adam Małysz przekazał wstrząsającą wiadomość. Ma koronawirusa, wydał smutne oświadczenie

Adam Małysz przekazał wstrząsającą wiadomość. Ma koronawirusa, wydał smutne oświadczenie Źródło: Alexander Nilssen/ Flickr

Adam Małysz przekazał wstrząsającą wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polski skoczek narciarski jest zakażony koronawirusem.

Adam Małysz przekazał wstrząsającą wiadomość. Polski sportowiec za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawił, co dzieje się w jego życiu. Okazuje się, że zanany skoczek i trener narciarski jest zakażony koronawirusem. Adam Małysz miał kontakt z jedną zakażanych osób. Skoczek zdradził, jaki jest jego stan zdrowia. 

Adam Małysz zakażony koronawirusem 

Adam Małysz zamieścił dzisiaj na Facebooku wiadomość, która dotknęła wszystkich jego fanów. Okazuje się, że były polski skoczek zakażony jest koronawirusem. Sportowiec w ostatnich dniach poddał się badaniu, a wynik okazał się pozytywny. 

- Witajcie kochani. Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na COVID-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia - przekazał za pośrednictwem Facebooka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adam Małysz informuje o dalszych procedurach dla całego zespołu 

- Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą - zaznaczył Adam Małysz. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. Najwyższy stopień zagrożenia na południu Polski. Będzie bardzo niebezpiecznie

Polski sportowiec już wcześniej za pośrednictwem mediów społecznościowych informował wszystkich, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Adam Małysz zachęca, by jego sytuacja była przestrogą dla wszystkich, którzy myślą, że oni się nie zarażą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Lewandowscy kupili córkom wózki. Nie do wiary, ile kosztują, za tyle można kupić samochód (FOTO)
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. Stało się. Barbara Kurdej-Szatan pokazała maleństwo: „Zwariowaliśmy ze szczęścia”

źródło: sportpl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News