Wszyscy usłyszeli, co Adam Małysz na wizji powiedział o żonie. Fani nie dowierzają

Wszyscy usłyszeli, co Adam Małysz na wizji powiedział o żonie. Fani nie dowierzają Źródło: Instagram.com adammalyszofficial

Adam Małysz udzielił szczerego wywiadu podczas wizyty w porannym programie stacji TVN. Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich zaskoczył wszystkich fanów niespodziewanym wyznaniem o swojej żonie, Izabeli.

Adam Małysz ma za sobą zakażenie koronawirusem. O chorobie poinformował fanów za pomocą swoich mediów społecznościowych. Słynny sportowiec udzielił niedawno szczerego wywiadu w porannym programie TVN. Gwiazdor zaskoczył fanów wyznaniem o swojej żonie.

Adam Małysz przeszedł zakażenie koronawirusem

Słynny polski skoczek poinformował fanów o swoim zakażeniu koronawirusem za pomocą mediów społecznościowych. Adam Małysz nie chciał ukrywać choroby i apelował do fanów, by zachowali szczególną ostrożność podczas powszechnej kwarantanny i zgodnie z zaleceniami pozostali w domach. Kibice byli zaniepokojeni informacją przekazaną przez gwiazdora, jednak wszystko skończyło się dobrze. Adam Małysz pokonał wirusa, a o swoim zakażeniu opowiedział w porannym programie "Dzień dobry TVN".

- Dostałem telefon od przyjaciela, który mnie poinformował, że ma koronawirusa i poprosił, żebym skontaktował się z lekarzem i się przebadał. Wtedy jeszcze nie miałem żadnych objawów, ale wiedziałem, że mam spotkanie z kadrą skoczków w Wiśle, więc pomyślałem, że nie będę ryzykował. Pojechałem do Bielska, do takiego punktu, gdzie można wykonać test, ale z wielkim przekonaniem, że nie mam koronawirusa. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jestem zarażony - wyznał Małysz w stacji TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adam Małysz przechodził domową kwarantannę wraz z żoną, Izabelą

Sportowiec swoje leczenie odbywał w domu, czuł się osłabiony i chwilowo stracił węch i smak. Przyznał jednak, że w jego przypadku zakażenie przebiegało wyjątkowo łagodnie. Zupełnie inaczej odczuła to jednak żona skoczka, Izabela. Choć u kobiety nie potwierdzono zakażenia, ukochana Małysza była przekonana, że jest zarażona i czuła się gorzej od niego.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

2. Tragedia w województwie łódzkim. Nastolatka zginęła na oczach bliskich

- Byłem na kwarantannie w domu, niestety z żoną, bo ona również nie mogła wychodzić. Co ciekawe, ona nie została zakażona koronawirusem, trzy testy wypadły ujemnie. Choć muszę przyznać, że na początku ona miała większe objawy, niż ja. Myślę, że to psychika płatała jej figle, bo dużo o tym czytała. Dopiero, gdy okazało się, że na pewno nie ma koronawirusa, te objawy u niej ustąpiły - wyznał skoczek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Reprezentant Polski zarażony COVID-19. Cały zespół objęty kwarantanną
  2. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  3. Wiadomość o śmierci spadła jak grom, wielka rozpacz. Niestety, nie żyje Kazimierz Pająk
  4. Męczą cię zajady? Dla własnego dobra lepiej iść do lekarza, mogą oznaczać nieuleczalną chorobę
  5. Wszyscy trzymali kciuki do samego końca, kondolencje zalewają rodzinę. Niestety, choroba okazała się silniejsza
  6. Agata Duda w centrum wielkiej afery. Złożono wniosek w jej sprawie, jest naprawdę poważnie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News