Wielkie święto w rodzinie Adama Małysza. On i żona przekazali wspaniałą informację, fani ślą gratulacje

Wielkie święto w rodzinie Adama Małysza. On i żona przekazali wspaniałą informację, fani ślą gratulacje Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz nie mógł ukrywać tego przed fanami. Razem z żoną przekazał cudowną nowinę, a w mediach momentalnie posypały się gratulacje. Obserwatorzy niczego się nie spodziewali, wielkie święto w rodzinie skoczka.

Adam Małysz przyzwyczaił już sympatyków do tego, że raczej zdawkowo pokazuje swoje życie prywatne, a w sieci woli raczej skupiać się na zawodowych zmianach. Co jakiś czas zdarza mu się jednak opublikować zdjęcie z żoną czy córką. Skoczek nie ukrywał również, gdy Karolina się zaręczyła. Teraz sportowiec podzielił się z fanami kolejną wspaniałą informacją. 

Adam Małysz nie mógł milczeć. Wielkie święto w rodzinie skoczka 

Na Instagramie Izy Małysz, ukochanej Adama, pojawiło się wyjątkowe zdjęcie opublikowane na InstaStory. Za jego pośrednictwem uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując, jak wraz z mężem świętuje... 23. rocznicę ślubu. To właśnie 16 czerwca 1997 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w ewangelickim kościele pw. apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kilka miesięcy później, bo w październiku, na świat przyszła ich córka Karolina. Od tego czasu Małyszowie wiodą szczęśliwe i spokojne życie, a miłość zdaje się nie wygasać nawet na moment. Sympatycy skoczka są pod ogromnym wrażeniem ogromnym uczuciem, jakim po latach wciąż darzy swoją żonę. Nic więc dziwnego, że po "rocznicowym zdjęciu" momentalnie posypały się gratulacje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mogło być inaczej, nadeszło nieuniknione. Sanepid poinformował Polaków, musimy się przygotować

2. Nocna akcja policji na Śląsku. Ksiądz oskarżony o pedofilię

Izabela Małysz zdradziła, że ten wyjątkowy dzień zaczęła wraz z mężem od lampki szampana. Żadne z nich nie zdecydowało się jednak na zrelacjonowanie przebiegu dalszej części dnia, który niewątpliwie upłynął im w miłosnej aurze. Być może za kilka dni skoczek postanowi zdradzić co nieco i opowie o tym, jak ostatecznie spędzili ten dzień. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Nie żyje kochany przez miliony gwiazdor. Był jedną z ikon sportu
  3. Bezdomny znalazł czek na astronomiczną kwotę, ale oddał go właścicielce. Reakcja kobiety wprawia w osłupienie, mężczyzna miał oczy pełne łez
  4. Brała udział w "X Factorze", teraz przerwała milczenie. Ujawniła karygodne praktyki zza kulis, jak ludzie mogą się na nie godzić?
  5. Mąż rozwiódł się z żoną, bo przestała mu się podobać. Zobaczył ją niedługo potem i ogromnie żałował, widok zwalał z nóg
  6. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od dziś już wiadomo, kto nie musi zakrywać nosa i ust

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News