Bardzo ważny apel Adama Małysza. Sytuacja jest poważna

Bardzo ważny apel Adama Małysza. Sytuacja jest poważna Źródło: East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz w obliczu pandemii koronawirusa skierował ważny apel do społeczeństwa. Polski sportowiec zwrócił uwagę na szczególnie ważną rzecz. Większość z nas nie rozumie, jak w obliczu zagrożenia ważne jest odpowiednie zachowanie. Wszyscy powinni wziąć pod uwagę słowa byłego skoczka narciarskiego.

Adam Małysz niedawno przeżył niecodzienne doświadczenie. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano zawody Pucharu Mistrzostw Świata. Teraz polski skoczek narciarski został objęty kwarantanną. Sportowiec wykorzystał ten moment, by skierować apel do całego społeczeństwa. Nad jego słowami powinien zastanowić się każdy Polak.

Adam Małysz wraz innymi skoczkami narciarskimi jeszcze niedawno miał brać udział w zawodach Pucharu Mistrzostw Świata. Turniej jednak został przerwany ze względu na pandemię koronawirusa. To kolejna impreza masowa, której bieg zakłóciło szybkie rozprzestrzenianie się niebezpiecznego wirusa. Adam Małysz obecnie przebywa w kwarantannie. Sportowiec jednak nie pozostaje bierny i zwraca się z apelem do społeczeństwa.

Adam Małysz apeluje do Polaków z kwarantanny

Polski sportowiec najbliższych 14 dni spędzi w domu. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa, której wybuch wpłynął na decyzję o przerwaniu zawodów Pucharu Mistrzostw Świata. Adam Małysz postanowił wykorzystać tę sytuację i zwrócił się z apelem do społeczeństwa. Sportowiec przekazał nam bardzo ważną wiadomość.

Objęty kwarantanną Adam Małysz właśnie podjął decyzję o tym, by zwrócić się od Polaków. Polski sportowiec przekazał informacje o swoim stanie zdrowia oraz tym, jak przebiega kwarantanna. Były skoczek narciarski zdecydował się także zaapelować do obywateli naszego kraju z bardzo ważną wiadomością. Dołączył się do niego też inny zawodnik, pochodzący z naszego kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Po powrocie z Norwegii muszę odbyć 14-dniową kwarantannę domową. I nie łamię jej zasad - nie wychodzę z domu, by nie narażać innych. Was też, a szczególnie młode osoby, proszę o odpowiedzialne zachowanie. Ograniczcie do minimum przebywanie poza domem, kontakty z ludźmi spoza najbliższej rodziny. Wymaga tego trudny okres, z jakim musimy się zmierzyć. Nie jestem panikarzem, lecz sprawy wyglądają na tyle poważnie, że warto trochę się poświęcić. Dla dobra nas wszystkich - zaapelował Małysz.

- Dla dobra nas wszystkich pozostańmy w domu, jeśli tylko nie musimy go opuszczać, i unikajmy miejsc publicznych - napisał Maciej Kot.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Adam Małysz zdecydował się pozostać w domu do momentu, w którym służby medyczne stwierdzą, że sportowiec nie stanowi zagrożenia. Przypominamy, że koronawirus przenosi się bardzo szybko. Dlatego powinniśmy w miarę możliwości pozostać w domach. Jeśli przystają na to nawet największe gwiazdy, my również powinniśmy czuć obowiązek podążenia ich śladem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Fatk24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News