Dopiero teraz Adam Małysz ujawnił prawdę, kibice nie mogą uwierzyć. Dostał propozycję, od której miękną kolana

Dopiero teraz Adam Małysz ujawnił prawdę, kibice nie mogą uwierzyć. Dostał propozycję, od której miękną kolana Źródło: adammalyszofficial Instagram.com

Adam Małysz sprawił, że Polacy zakochali się w skokach narciarskich i chociaż zakończył już swoją karierę jako zawodnik wciąż obecny jest w polskim sporcie. Wiele znanych osób decyduje się na jawne popieranie swoich kandydatów politycznych, a skoczek w jednym z wywiadów powiedział, jakie propozycje zdarzało mu się usłyszeć.

Adam Małysz dopiero teraz ujawnił całą prawdę, a kibice, słysząc jego wyznanie nie mogą uwierzyć własnym uszom. Dostał propozycję, od której miękną kolana. Osoby, które zdecydowały się skierować do niego te słowa, musiały być zaskoczone odpowiedzią sportowca.

Adam Małysz ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi

Adam Małysz jeszcze nie tak dawno temu poinformował swoich fanów, że w wyniku testów laboratoryjnych potwierdzono u niego wirusa SARS-CoV-2. Informacja ta lotem błyskawicy pojawiła się we wszystkich serwisach informacyjnych, a zaniepokojeni jego stanem zdrowia fani dopytywali, jak czuje się skoczek. Na szczęście Adam Małysz nie przeszedł zakażenia w sposób zagrażający jego życiu i jak sam przyznał, nie wiedziałby o nim, gdyby nie wykonał na własną rękę badań. Teraz w mediach znów zawrzało, ponieważ Adam Małysz wyjawił, że kilka osób chciało skorzystać na jego uznaniu wśród Polaków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Usłyszał kilka propozycji politycznych

Adam Małysz w jednym z wywiadów udzielonych przy okazji trwania wyborów prezydenckich w Polsce przyznał, że spotykał się z kilkoma propozycjami dotyczącymi poparcia konkretnych kandydatów. Wykorzystanie pozycji osób znanych mogłoby znacznie pomóc politykom w dotarciu do szerszego elektoratu.

- Otrzymywałem propozycje dotyczące tego, bym wszedł do polityki. Było też wiele tych dotyczących wsparcia innych kandydatów. Zawsze grzecznie odmawiałem. Polityka dzieli. Wystarczy popatrzeć na to, jak przebiegała kampania i na to jaki był hejt w internecie - powiedział cytowany przez Radio Zet Adam Małysz. Jak się okazuje, te wybory było dla niego wyjątkowe, ponieważ nie mógł pojawić się w lokalu wyborczym.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Łukasz Szumowski przewiduje, jak rozwinie się epidemia w Polsce. Porusza też kwestię wyborów prezydenckich

Adam Małysz głosował korespondencyjnie

Skoczek zdradził również, jakie są jego odczucia w związku z głosowaniem korespondencyjnym. To właśnie w ten sposób oddał on swój głos w ostatnich wyborach. Powiedział, że to wyjątkowo dziwne uczucie i nie do końca ma pewność, w jaki sposób zabezpieczona została taka forma głosowania, ale ma dobre przeczucia i wierzy, że właśnie tak będzie wyglądać przyszłość związana z wyborami. Jego słowa mogą być ważne dla wielu osób, skoczek cieszy się sporą popularnością. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 180 tys. osób, nic więc dziwnego, że politycy mogli chcieć skorzystać na jego ugruntowanej wśród fanów pozycji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska zostanie mamą po raz trzeci? Wypowiedź nie pozostawia wątpliwości, zaczęła mówić o niani
  2. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w "Kuchennych Rewolucjach"
  3. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
  4. Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry
  5. Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni
  6. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News