Adam Małysz wziął sprawy w swoje ręce
wikipedia.com/Tadeusz Mieczyński
Agata Jaroszewska - 6 Marca 2020

Przed zawodami Adama Małysza zatrzymała kobieta. Przez rzecz, którą zrobił odebrało jej mowę

Adam Małysz choć zakończył karierę jako sportowiec to z sukcesem spełnia się w roli szkoleniowca. Jego kariera to pasmo sukcesów, ale obfituje też w kilka ciekawych historii.

Adam Małysz to najbardziej utytułowany polski skoczek narciarski, od którego wszystko się zaczęło. Jego kariera była dla niektórych inspiracją. Legenda polskich skoków narciarskich opowiedziała ostatnio ciekawą historię.

Małżeństwo przeżyło razem 70 latByli małżeństwem blisko 70 lat. 15 minut po śmierci jednego wydarzyło się coś niewiarygodnegoCzytaj dalej

Organizacyjna wpadka, która mogła wszystko przekreślić

Adam Małysz u szczytu swojej kariery miał wziąć udział w niesamowicie ważnym konkursie. 3 marca 2007 roku w Sapporo, gdzie ostatecznie wszystko potoczyło się po myśli sportowca i całego zespołu, z powodu jednego małego błędu wszystko mogło wyglądać zupełnie inaczej. Japończycy słyną ze swojej skrupulatności oraz dokładności i tym razem nie było inaczej/ Sezon 2006/2007 to dla ówcześnie 30-letniego Małysza pokaz formy przed resztą zawodników. Niska Japonka, która sprawdzała akredytacje oraz ewentualny dostęp do wydzielonych sektorów mogła wszystko przekreślić, jednak Adam Małysz w sprytny sposób wykorzystał jej własną broń przeciwko niej samej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Michał Szpak i dziwna twarFani przerażeni wyglądem twarzy Michała Szpaka. Co mu się stało?Czytaj dalej

Sportowiec zapomniał zabrać z hotelu swojej akredytacji, która pozwalała mu przejść do sektora przeznaczonego dla zawodników. Odległość obiektu od miejsca zakwaterowania była na tyle znaczna, że nie było żadnej szansy na to aby zdążyć pojechać po przepustkę i wrócić. Wieloletni fizjoterapeuta kadry wspomina, że widok sprawdzającej przepustki Japonki był całkiem zabawny. Kobieta zatrzymywała każdego po kolei i brała jego akredytację do reki, po czym podsuwała ją sobie maksymalnie blisko oczu, mrużąc je przy tym i potwierdzając zasadność przejścia krótkim "ok". Kontrola skrupulatna, szybka i konkretna, którą raczej ciężko obejść. Adam Małysz postanowił odwrócić uwagę od braku wymaganego dokumentu i podchodząc do starszej kobiety wziął do rąk jej własną akredytację i parodiując ją również rzucił "ok" i przeszedł obok niej. Kobieta nie wiedziała, co miała ze sobą zrobić i stała jak zamurowana, a dzięki całemu wybiegowi skoczek dostał się na teren imprezy.

Dzisiaj grzeje:

1. Justyna Kowalczyk zniknęła. Walczy z okropną chorobą

2. Kazała mu zgasić światło przed intymnym zbliżeniem. Po wszystkim je zapalił, a widok odebrał mu mowę

Człowiek historia

Adam Małysz to skoczek narciarski, który wywalczył najwięcej indywidualnych medali na najbardziej prestiżowych konkursach, czyli na mistrzostwach świata oraz igrzyskach olimpijskich. Jest aż czterokrotnym olimpijczykiem, zdobył trzy srebrne i jeden brązowy medal. Zapoczątkował fascynację tym sportem w naszym kraju i gromadził przed telewizorami tysiące ludzi, którzy ekscytowali się jego niesamowitymi wyczynami. Po porzuceniu skoków narciarskich, próbował swoich sił w wyścigach rajdowych i w 2012 roku zdobył tytuł międzynarodowego mistrza rajdowego Polski i Czech.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Wielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na mecz
  4. Nagła śmierć, Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Grzegorz Stolarek
  5. Jest afera, porażająco poniżyli Jana Pawła II na oczach całego świata. Katolicy będą wściekli
  6. Nie żyje Polka we Włoszech. Znaleziono ją na ulicy
  7. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Paweł Królikowski i pogrzebPrzybyli na pogrzeb Królikowskiego nie mogli powstrzymać śmiechu. Wszystko przez słowa jakie padły z ust jego synaCzytaj dalej

Źródło: Sport pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News