Adam Małysz ogromnie przytył. Słynny skoczek zaczął się o siebie martwić, liczby robią piorunujące wrażenie

Adam Małysz ogromnie przytył. Słynny skoczek zaczął się o siebie martwić, liczby robią piorunujące wrażenie Źródło: Instagram / Adam Małysz

Adam Małysz podczas kariery skoczka narciarskiego musiał przestrzegać bardzo restrykcyjną dietę. Kiedy więc zrezygnował z dalszych startów w konkursach, mógł pozwolić sobie na realizowanie wielu żywieniowych zachcianek. Jak sam przyznał, wyraźnie odbiło się to na jego wadze.

Adam Małysz przez lata musiał pozostawać bardzo szczupły i wysportowany. Skoczek zasłynął nawet ze swej diety, która miała pomagać mu w wygrywaniu kolejnych konkursów. Jednocześnie sportowiec przyznawał, że w czasie występów tęsknił chociażby za golonką, do której miał z chęcią powrócić po zakończeniu kariery.

- Wiedziałem, że jest tłusta i nie mogę jej jeść. A teraz mi przeszło. To, że tak jej pragnąłem, obrzydziło mi ją i teraz jem ją rzadko - powiedział Małysz w rozmowie z TVP Sport.

Adam Małysz znacznie przybrał na wadze

Obecnie sportowiec prowadzi już całkowicie inny tryb życia, przez co znacznie przytył. Małysz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy oraz jakie mogą być jej następstwa. Najwyraźniej zaczął już martwić się o swe zdrowie, gdyż przyznał bezpośrednio, że zamierza pozbyć się zbędnych kilogramów i wrócić do lepszej formy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Trzeba by było coś zrzucić. Ważę 72-73 kilogramy. W porównaniu do najlepszych czasów to o 20-21 kilo więcej. Niby ciągle jestem w ruchu, ale trochę innym. Dużo czasu spędzam za kierownicą, jest więcej siedzącego trybu życia. No i odżywianie jest zupełnie inne. Kiedyś musiałem pilnować 1500 kalorii dziennie, teraz nie muszę się tym przejmować - wyznał szczerze Małysz.

Dzisiaj grzeje: 1. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Najważniejsze dla Małysza jest obecnie zdrowie

Różnica 20 kilogramów rzeczywiście okazuje się duża, jednak warto pamiętać, że w czasie kariery sportowej Małysz był naprawdę bardzo szczupły. Dziś wagi nie musi już pilnować przez wzgląd na sportowe poczynania, a ze względu na zdrowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jakub Wolny bardzo ostro komentuje swoją formę. Padły nawet przekleństwa
  2. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News