Adam Małysz zdecydował się zabrać głos w ważnej kwestii
ANDRZEJ LANGE East News
Agata Jaroszewska - 1 Września 2020

Adam Małysz niespodziewanie uaktywnił się w mediach. Zaapelował do wszystkich Polaków

Adam Małysz zdecydował się zabrać głos po sporej absencji w mediach. Aktywny niegdyś skoczek po ogłoszeniu, że otrzymał pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-CoV-2 w organizmie wycofał się z życia publicznego. Jednak postanowił zaapelować do Polaków. Kwestia, którą poruszył, wydaje się obecnie wyjątkowo aktualna, każdy powinien poznać jego stanowisko.

Adam Małysz pojawia się w mediach ostatnio jedynie w kontekście zakażenia koroanwirusem. Gdyby skoczek samodzielnie nie wykonał testu, nie wiedziałby, że on również jest nosicielem SARS-CoV-2. Tym bardziej jego ostatnie słowa wydają się szczególnie ważne. Apel skoczka narciarskiego wystosowany został nie bez przyczyny - wszystko było dobrze zaplanowaną akcją.

pogrzeb niebywałe scenyNiebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Adam Małysz nie mógł dłużej milczeć, powrócił z ważnymi słowami

Adam Małysz od jakiegoś czasu zdecydowanie odsunął się w cień medialny i przeznaczył więcej czasu na życie poza blaskiem fleszy. Niespodziewanie jednak powrócił i od razu zdecydował się na skorzystanie ze swojego autorytetu oraz ostatnich doświadczeń do zwrócenia uwagi na bardzo ważny problem. Jego apel skierowany jest do konkretnej grupy ludzi, a słowa, jakie padły z ust sportowca powinny trafić do jak największej ilości osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

córka Joanna Kurowska zdjęciaPorażające zdjęcia córki Joanny Kurowskiej w sieci. "Okropne, obrzydliwe, wstrętne"Czytaj dalej

Skoczek zwrócił uwagę na ważne kwestie

Adam Małysz wziął udział w akcji przygotowanej przez policję. Miała ona na celu edukację żaków wracających dziś do szkoły. Wcześniej szef ZNP, Sławomir Broniarz, zwracał uwagę, że niektóre szkoły nie miał zagwarantowanego odpowiednio długiego czasu na przygotowanie się do nowego roku szkolnego. Adam Małysz skupił się na tym, aby zwrócić uwagę dzieciom i młodzieży, jak ważna jest kwestia zmniejszania ryzyka zakażenia.

- Przede wszystkim przestrzegam, żeby jednak cały czas używać maseczki i jak najczęściej dezynfekować ręce. Zawsze mam ze sobą płyn do dezynfekcji. Przybijam raczej "żółwika" niż się z kimś witam, ale mimo wszystko dezynfekuję ręce - mówił Adam Małysz, a jego wypowiedź cytowana jest chociażby przez RMF24. Jednocześnie skoczek zwrócił uwagę na dobre praktyki, z których możemy czerpać inspirację i wzór.

Dzisiaj grzeje:

1. Sytuacja jest fatalna. Polska właśnie zwołała sztab kryzysowy, trwa walka z czasem

2. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ratownik medyczny

3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych

Adam Małysz wskazuje na to, jak zachowują się Japończycy

Adam Małysza w trakcie swojej kariery zwiedził wiele krajów. Wielokrotnie pojawiał się na skoczniach w Japonii i to właśnie ten kraj wskazuje uczniom powracającym do szkół jako dobry wzór do naśladowania w trakcie panującej światowej pandemii.

- Tam od razu ludzie, którzy czują się przeziębieni, jeszcze przed wizytą u lekarza, już zakładają maseczki, żeby nie rozprzestrzeniać bakterii i wirusów na zewnątrz. Nie bójmy się tych maseczek, teraz maseczki są bardzo różne, mamy także plastikowe przyłbice powodujące izolację. Wszystko co daje izolację i nie pozwala, jeśli ktoś jest zakażony, wyrzucić wirusa na zewnątrz, jest po prostu dobre - kontynuował swoją wypowiedź legendarny skoczek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Wszyscy do końca mieli nadzieję, że się odnajdzie. Niestety, natrafiono na ciało polityka
  3. Służby biją na alarm. Lek przeciwbólowy jest skażony, nie można go brać pod żadnym pozorem
  4. Z ostatniej chwili: Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków lat 70. Ogromna strata
  5. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w "Milionerach", na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć

Ślub - panna młoda7 godzin po ślubie panna młoda usłyszała wstrząsające słowa. Nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News