Andruszkiewicz wyśmiany po komentarzu o Wiśle Kraków. "Nawet nie wiesz, co to spalony"

Andruszkiewicz wyśmiany po komentarzu o Wiśle Kraków. "Nawet nie wiesz, co to spalony"

Adam Andruszkiewicz, od niedawna nowy wiceminister cyfryzacji w rządzie Mateusza Morawieckiego, pragnął tylko pochwalić Jakuba Błaszczykowskiego. Niestety, nawet niewinna, związana ze sportem publikacja ściągnęła na niego falę krytyki. Polityk został wyśmiany na Facebooku, choć nie napisał niczego politycznego.

Jeszcze niedawno mało kto pamiętał, że w Sejmie zasiada ktoś taki jak Adam Andruszkiewicz. Znany ze swojej działalności w ugrupowaniach nacjonalistycznych i prezesowania Młodzieży Wszechpolskiej polityk, z dnia na dzień został wiceministrem, o czym oczywiście informowaliśmy na Pikio.pl. Plotka o przyjęciu pochodzącego z Grajewa posła do grona osób decyzyjnych pojawiła się na krótko przed nominacją i okazała się w stu procentach prawdziwa, dlatego też była tak zaskakująca. Teraz zajęty pracą w MC Andruszkiewicz ma mało czasu na zajmowanie się mediami społecznościowymi, lecz wczoraj znów skorzystał z Facebooka, by pochwalić reprezentanta Polski w piłce nożnej.

Niestety dla niego nawet niewinny post o oddaniu piłkarza dla Wisły Kraków stał się polem do atakujących go komentarzy. Nie obyło się bez obelg.

Adam Andruszkiewicz zaatakowany na Facebooku

Nowy sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji skorzystał z okazji, by wyrazić podziw dla Kuby Błaszczykowskiego, który zapowiedział swoją pomoc dla Wisły Kraków, jego dawnego klubu, którzy przeżywa obecnie największy kryzys w swojej historii. - Jakub Błaszczykowski dał nam wiele radości. A dziś, chce znów grać w polskiej lidze. Zapowiedział, że jeśli Wisła Kraków będzie miała problemy finansowe, to... i tak zagra, nawet za darmo! WIELKI SZACUNEK! - napisał Adam Andruszkiewicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wielu internautów włączyło się do rozmowy o sytuacji utytułowanego klubu i jego możliwym spadku z ligi z powodów finansowych. Znaczna część jednak wykorzystała wpis, by zaatakować ministra. - Przywiązanie do barw klubowych (partyjnych) zupełnie odwrotne niż u Pana; W przeciwieństwie do Ciebie Adaś. A Ty w jakim klubie będziesz teraz grał? W PiS. Bo głosować już głosujesz tak jak Pan Jarek każe; Haha, Adaś nie wyglądasz na takiego, co nawet wie, co to spalony, haha - czytamy w komentarzach.

Czym poseł Ruchu Narodowego zajmował się będzie w ministerstwie

Po nominacji Andruszkiewicza ogłoszono jego podstawowe obowiązku na nowym stanowisku. Nowy wiceminister zajmować się ma mediami społecznościowymi, a także cyfryzacją zacofanych pod względem technologicznym regionów Polski, szczególnie województwa podlaskiego, jego rodzinnych stron. ZOBACZ TAKŻE PIKIO.PL:
  1. Sejm w żałobie. Nagła, tragiczna śmierć podczas mszy świętej
  2. Andrzej Duda nie ma już przed nimi tajemnic! Eksperci rozgryźli każdy jego gest
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
źródło: Facebook.pl/Adam Andruszkiewicz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News