Adam Andruszkiewicz: Operacja mogła zniszczyć jego karierę

Adam Andruszkiewicz: Operacja mogła zniszczyć jego karierę Źródło:

Adam Andruszkiewicz operacja byłego polityka, a dziś świeżo upieczonego wiceministra do spraw cyfryzacji, mogła przesądzić o jego karierze. Dziś po zabiegu nie ma już śladu.

Adam Andruszkiewicz operacja i problemy ze zdrowiem posła nastąpiły jesienią 2017 roku. Wówczas był on parlamentarzystą w opozycji - jednym z wyróżniających się posłów ruchu Kukiz'15.

Adam Andruszkiewicz operacja o mało nie wykluczyłaby go z polityki

O jego karierze mówi się dziś po niespodziewanej nominacji. W sylwestra 2018 roku nieoficjalne doniesienia stały się faktem. Adruszkiewicz, członek koła Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego uzyskał poparcie... premiera Mateusza Morawieckiego. W nowy rok wszedł z nowym wyzwaniem. Jego nominacja budzi dziś wielkie kontrowersje. Andruszkiewicz to były lider Młodzieży Wszechpolskiej, a więc formacji, dla której demokracja i prawa człowieka, mówiąc delikatnie, nie są czymś oczywistym. Narodowo-endeckie poglądy posła Andruszkiewicza mogliśmy poznać od początku obecnej kadencji Sejmu. Jako jeden z czołowych polityków opozycji punktował politykę rządu, mocno akcentował też rozliczenie rządów PO i PSL. Jesienią 2017 roku musiał jednak przerwać swoją polityczną aktywność. Poseł wylądował w szpitalu. Niezbędna okazała się operacja. Parlamentarzysta przeszedł ją sprawnie, obyło się bez skutków ubocznych. Jesienią 2017 roku napisał na swoim Facebooku:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kochani! Już jestem po operacji, zdaniem lekarzy poszło w porządku. Pozostaję w szpitalu pod obserwacją ale mam nadzieję, że jak najszybciej wyjdę i wrócę do walki o Polskę! Ale przede wszystkim dziękuję Wam za wszystkie słowa wsparcia jakie dostałem. Czytałem je przed operacją i dodały mi sił - pisał. Przed samym zabiegiem prosił zaś o wsparcie, a osoby wierzące o modlitwę. Dziś Andruszkiewicz ma na głowie wielkie wyzwanie. Publika filtruje jego życiorys i analizuje jego drogę polityczną. Już sam fakt zmiany barw klubowych i przejście z opozycyjnego klubu Kukiz`15 do koła WiS, zwanej jedną z przybudówek PiS wywołał niemałe kontrowersje. Teka wiceministra w rządzie potwierdza, że Andruszkiewicz jest dziś w jednej drużynie z tymi, których jeszcze trzy lata temu punktował. Dziś wraca też jego przeszłość w Młodzieży Wszechpolskiej. Opozycja chce potwierdzenia, czy wiceminister nie jest szpiegiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andruszkiewicz zostanie zaraz zdymisjonowany? Szykuje się ogromny skandal
  2. Andruszkiewicz zapamięta to na długo. Przypadkowo zmieszał Patryka Jakiego z błotem
  3. Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
  4. Ile zarabia Omenaa Mensah? To jakie ma biznesy, może was bardzo zaskoczyć
  5. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News