Usunął sobie narząd rozrodczy i pokrył całe ciało tatuażami. Adam pokazał jak wygląda bez ubrań

Usunął sobie narząd rozrodczy i pokrył całe ciało tatuażami. Adam pokazał jak wygląda bez ubrań Źródło: fot. instagram.com/gabriel_black_official

Adam Curlykale coraz bardziej zaskakuje internautów. Celebryta zasłynął dzięki swoim niecodziennym modyfikacjom ciała, a także tatuażom, które pokrywają całe jego ciało. Teraz w Sieci można zobaczyć zdjęcie, na którym influencer pozuje bez ubrań.

Adam Curlykale bez wątpienia jest jednym z najoryginalniejszych osób, jakie można spotkać. Jego profil na Istagramie obserwowany jest przez ponad 14 tysięcy osób i można na nim znaleźć naprawdę osobliwe fotografie. Adam wielokrotnie modyfikował swoje ciało, co dało mu niemały rozgłos w mediach. Wystąpił między innymi w DDTVN, gdzie opowiadał o zmianach, jakie przeszło jego ciało.

Do tej pory Adam Curlykale usunął sobie sutki oraz pępek, dodatkowo pokrył swoje ciało w całości czarnym tuszem, nie omijając również oczu. Już to może wzbudzić niemałe kontrowersje i szok u wielu osób, jednak w zeszłym roku celebryta poszedł o krok dalej.

Adam Curlykale pokazał się nago

Jako że influencer nie identyfikuje się z żadną płcią, jego celem było się pozbyć ze swojego ciała zewnętrznych cech płciowych. Z tego też względu udał się do Meksyku, aby poddać się operacji usunięcia penisa i jąder. Zabieg został przeprowadzony, jednak nie obyło się bez komplikacji.

W ciele Adama rozwinęła się infekcja, przez co celebryta wymagał drogiego leczenia. Ze względu na duże koszta poprosił swoich fanów o pomoc i wygląda na to, że teraz mężczyzna czuje się już o wiele lepiej. Na jego profilu nie znajdziemy już fotografii ze szpitala, ale za to możemy znaleźć zdjęcia, na których pozuje całkiem nago.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tego typu zdjęcia na instagramowym profilu infuencera są dwa. Na jednym z nich zasłania swoje krocze, na którym już nie ma swoich genitaliów, jednak na drugim już tego nie robi, prezentując się w całej okazałości. Nie da się ukryć, że taki widok może zszokować niejedną osobę.

Wciąż w naszym społeczeństwie są osoby, które np. nie akceptują tatuaży, o implantach podskórnych nawet nie wspominając. Nawet tunele w uszach potrafią nadal wśród nas wywołać niemałe zdziwienie, a co dopiero mówić o tak radykalnym kroku, jakim jest usunięcie genitaliów.

Jednak sam Adam, który teraz mianował się Gabrielem Archaniołem, pisze o tym, że nie boi się nagości, tak samo, jak nie boi się ludzi. Bez wątpienia to, co zrobił ze sobą, wymagało niemałej odwagi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia piosenkarka JEST W CIĄŻY! Pokazała zaokrąglony brzuch i zszokowała wszystkich!
  2. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł na ciężką chorobę. Był uwielbiany przez miliony
  3. To namiesza wśród katolików? Po latach ujawnią prawdę o odejściu Benedykta XVI
  4. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki
  5. Trudno się nie popłakać. Rozrywające serce słowa na mszy za Dawidka Żukowskiego
  6. Z samego rana media podały smutne wiadomości. Nie żyje polski piłkarz, miał tylko 43 lata

 

źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News