Abyss na Netflixie. O czym jest serial, gdzie go obejrzeć online?

Abyss na Netflixie. O czym jest serial, gdzie go obejrzeć online? Źródło: youtube/The Swoon

Abyss - Netflix. Koreańska produkcja zadebiutowała na kanale popularnego serwisu. Niedawno pojawił się zwiastun, który udowadnia, że nie tylko amerykanie potrafią robić seriale fantasy. O czym opowiada ta produkcja? Czy w sieci dostępne są już wszystkie odcinki?

Abyss - Netflix jako gigant streamingowy staje się coraz bardziej zróżnicowany i otwarty na awangardowe materiały, czego dowodem jest powitanie wśród swoich flagowych produktów koreańskiego dramatu o tematyce fantasy. Serial niedawno miał swoją premierę. Dwa odcinki pilotażowego sezonu są już dostępne online.

Abyss - Netflix. Premiera online

Maj to miesiąc dużej ilości nowości na Netflix. Wiodący serwis rozrywki internetowej postanowił konkurować z pogodą i zaprosić wszystkich widzów na masę ciekawych premier, zarówno nowych produkcji, jak i kontynuacji popularnych hitów. W maju Neflix proponuje nam między innymi nowe sezony "Lucyfera", "The Society" "Easy" i "The Rain". Jedną z nowości będzie również niekwestionowany oryginał, koreański dramat fantasy - Abyss.

Produkcja, chociaż nie jest reklamowana z rozmachem i na próżno szukać na jej temat szczegółowych informacji w sieci, bez wątpienia jest dowodem na to, że nie tylko amerykanie są autorami świetnych i nowoczesnych seriali. Przykładami na warte uwagi, nieanglojęzyczne serie filmów produkowanych dla Netflixa mogą być niemiecki "Dark" oraz właśnie "Abyss".

Fabuła serialu skupia się na historii dwójki ludzi, którzy zostali przywróceni do życia za pomocą ożywiającego duszę marmuru "Abyss". Ko Se-yeon jest wyjątkowo piękną kobietą, której kariera jest bardzo imponująca. Charakter pewnie stąpającej po ziemi prokuratorki nie należy do najprzyjemniejszych. Cha Min to z kolei zwyczajnie wyglądający mężczyzna, który na pierwszy rzut oka nie posiada żadnych wyróżniających atutów. W przeciwieństwie do Se-yeon jest on jednak niezwykle miły i uprzejmy. Niedługo główni bohaterowie przeżyją reinkarnację, a budząc się w innych ciałach, będą musieli stawić czoła serii niespodziewanych wydarzeń, aby dotrzeć do sedna własnej śmierci i przebudzenia. Serial jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i wyjątkowych emocji.

Abyss - zwiastun

Pilotażowy sezon najnowszego koreańskiego hitu liczy 16 odcinków. Netflix w większości krajów anglojęzycznych oraz Azji publikować będzie dwa odcinki tygodniowo od 6 maja. W Kanadzie, Szwecji, Argentynie i Japonii premiera całej serii będzie miała miejsce 26 czerwca. W pozostałych krajach, w tym w Polsce, dwa epizody tygodniowo będą publikowane począwszy od 16 maja.

Poniżej prezentujemy zwiastun w angielskiej wersji językowej, który bez wątpienia zachęci was do obejrzenia Abyss. Odcinki na Netflix dostępne są z opcją włączenia polskich napisów.

  1. Gdzie oglądać The Society online? Nowy serial Netflix
  2. Easy - serial Netflixa ma już 3 sezony. Najnowszy niedawno się pojawił
  3. Gdzie oglądać Breaking Bad online? Platformy takie jak CDA czy Zalukaj udostępniają serial?
  4. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci
  5. The Rain na Netflix. Rusza nowy sezon hitu platformy
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu