Absurd! Dziennikarz oskarżony o rasizm, bo... molestował tylko białe kobiety

Absurd! Dziennikarz oskarżony o rasizm, bo... molestował tylko białe kobiety Źródło: Fot. Instagram/Rebecca Carroll

W debacie publicznej padło już wiele głupich wypowiedzi, jednak to co powiedziała czarnoskóra piewczyni języka poprawności politycznej pisząca dla "Guardiana" to szczyt, Himalaje niedorzeczności, Nanga Parbat paranoi. Oskarżyła dziennikarza o rasizm, bo... molestował tylko białe kobiety.

Rebecca Carrol nie może przeboleć, że słynny amerykański dziennikarz Charlie Rose nie zachował parytetów rasowych w kontekście napastowania kobiet.

Brak molestowania Murzynek przez białych to rasizm

ZOBACZ TAKŻE: Wyrok sądu: "Je*ać białych ludzi" to nie rasizm ani mowa nienawiści Publicystka dopatrzyła się ksenofobii i rasizmu w zachowaniu Rose'a. Z jej słów wynika, że mniej haniebne byłoby, gdyby w swojej nieokiełznanej lubieżności zainteresował się też Murzynkami. Rebecca Carrol przy okazji narzeka na białych mężczyzn. Twierdzi, że chcą oni tylko dominować, mieć jak najwięcej władzy i pieniędzy. Dziennikarka "Guardiana" ubolewa też, że jej zdaniem białe kobiety w Stanach Zjednoczonych uchodzą za wzór cnót i osoby atrakcyjne, więc zdaniem Carrol w kraju cały czas panuje dyskryminacja.

Ma żal, bo nie była obłapiana

ZOBACZ TAKŻE: Polski biały chrzan uznany za rasistowski Publicystka żali się również, że nie była obłapiana przez Rose'a, który w jej opinii traktował ją jak "egzotyczną anomalię". - Wiele moich koleżanek z pracy było napastowanych. Charlie, który mierzył ponad 180 cm, górował nad większością z nas i pozwalał sobie na obłapianki czy zastraszanie. Co ciekawe, żerował wyłącznie na białych kobietach, nigdy nawet nie zwrócił na mnie uwagi. Traktował, jak egzotyczną anomalię - napisała Rebecca Carrol w amerykańskim "Esquire". To jednak nie koniec, dla autorki fakt, iż czarnoskóre panie pozostały nietknięte przez białego dziennikarza to przejaw dyskryminacji rasowej, dziennikarka kontynuuje więc swoją tyradę.  - Biali mężczyźni chcą dominować. Dla nich najważniejsze jest bycie najbogatszą i najpotężniejszą osobą w danych środowiskach. Żeby podkreślić swoją wartość muszą żerować na najbardziej atrakcyjnych kobietach. Nie jest tajemnicą, że w USA, od zawsze najbardziej pożądane były białe kobiety - to one uchodziły za wzór cnót, urody i obiekt westchnień. Czarnoskóre w tym kontekście zawsze były dyskryminowane - napisała publicystka. Źródło: stefczyk.info Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News