Obok tego nie można przejść obojętnie. Zwolenników PiS bawi, przeciwnicy są wściekli – tak czy inaczej, licznik wyświetleń pnie w górę. Mowa o przerobionym zwiastunie filmu „Spectre” z Jamesem Bondem w roli głównej.

W ponad dwuminutowej produkcji twarze postaci z trailera zostały podmienione na twarze polskich polityków i działaczy KOD. W związku z tym w jednym ujęciu widzimy jak Andrzej Duda odbiera misję zniszczenia KOD od Jarosława Kaczyńskiego, a już w następnym siedzi za kółkiem superszybkiej limuzyny.

Nie obeszło się też oczywiście bez scen walki. Twórcy przeróbki poszli na całość i w filmiku widzimy sceny, podczas których Andrzej Duda jednym przyciskiem detonuje bombę czy zasypuje przeciwników gradem strzał z pistoletu.

Autorzy opatrzyli film stosownym opisem, w którym podkreślają, że ich dzieło jest jedynie „humorystycznym podsumowaniem tego, co dzieje się na polskiej scenie politycznej”.

 – Film ten nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on humorystycznym podsumowaniem tego wszystkiego, co mieliśmy wszyscy możliwość zaobserwować na polskiej scenie politycznej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie zarabiamy też na publikacji tego filmu. Materiały w nim użyte to głównie oficjalny zwiastun filmu „Spectre”, kilka wywiadów i relacji telewizyjnych oraz zdjęcia publiczne – informują autorzy.

https://www.youtube.com/watch?v=WfPM-w3FvOM

pt

...

Zobacz również