Ta przeróbka rozjuszyła działaczy KOD. Duda 007 vs Kijowski (video)

Ta przeróbka rozjuszyła działaczy KOD. Duda 007 vs Kijowski (video) Źródło: źródło: youtube.com

Obok tego nie można przejść obojętnie. Zwolenników PiS bawi, przeciwnicy są wściekli - tak czy inaczej, licznik wyświetleń pnie w górę. Mowa o przerobionym zwiastunie filmu "Spectre" z Jamesem Bondem w roli głównej.

W ponad dwuminutowej produkcji twarze postaci z trailera zostały podmienione na twarze polskich polityków i działaczy KOD. W związku z tym w jednym ujęciu widzimy jak Andrzej Duda odbiera misję zniszczenia KOD od Jarosława Kaczyńskiego, a już w następnym siedzi za kółkiem superszybkiej limuzyny.

Nie obeszło się też oczywiście bez scen walki. Twórcy przeróbki poszli na całość i w filmiku widzimy sceny, podczas których Andrzej Duda jednym przyciskiem detonuje bombę czy zasypuje przeciwników gradem strzał z pistoletu.

Autorzy opatrzyli film stosownym opisem, w którym podkreślają, że ich dzieło jest jedynie "humorystycznym podsumowaniem tego, co dzieje się na polskiej scenie politycznej".

 - Film ten nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on humorystycznym podsumowaniem tego wszystkiego, co mieliśmy wszyscy możliwość zaobserwować na polskiej scenie politycznej w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie zarabiamy też na publikacji tego filmu. Materiały w nim użyte to głównie oficjalny zwiastun filmu "Spectre", kilka wywiadów i relacji telewizyjnych oraz zdjęcia publiczne - informują autorzy.

https://www.youtube.com/watch?v=WfPM-w3FvOM

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News