Porażające słowa abp. Jędraszewskiego na Wawelu. Gdy powiedział o 4-letnich dzieciach, wiele osób zamurowało

Porażające słowa abp. Jędraszewskiego na Wawelu. Gdy powiedział o 4-letnich dzieciach, wiele osób zamurowało Źródło: Jan BIELECKI/East News

Abp. Jędraszewski, będąc na Wawelu, wypowiedział porażające słowa. Jego wypowiedź momentalnie wzbudziła ogromne emocje wśród słuchaczy, a gdy odniósł się do 4-letnich dzieci, poruszenie diametralnie wzrosło. Wiele osób aż zamurowało z wrażenia.

Abp. Jędraszewski zjawił się w czwartek na Wawelu, gdzie została odprawiona msza św. w intencji Marii i Lecha Kaczyńskich. W nabożeństwie wzięli również udział politycy Prawa i Sprawiedliwości, w tym prezes partii Jarosław Kaczyński. Niespodziewanie, gdy głos zabrał abp Marek Jędraszewski, nabożeństwo zaczęło znacząco odbiegać od powodu, dla którego wszyscy się zebrali. Duchowny nie zamierzał jednak przebierać w słowach, jak zawsze, ostro wypowiadając się w dość kontrowersyjnej sprawie w naszym kraju. 

Abp. Jędraszewski w porażających słowa. Słuchacze oniemieli 

W czasie mszy, ku zaskoczeniu wszystkich, abp. postanowił powiedzieć o "bożku seksu", któremu ponoć "hołd" oddawać mają już 4-letnie dzieci, rzekomo uczone w szkołach "masturbacji i samozadowolenia cielesnego". Ponadto duchowny odniósł się do "ideologii gender i LGBT", co niewątpliwie jest najczęściej komentowanym przez niego tematem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zdajemy sobie sprawę, że polska świadomość i tożsamość, budowane na chrześcijańskiej tradycji, są obecnie na nowo, w inny już sposób, ale wyrastający z tych samych marksistowskich korzeni, zagrożone. Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową, ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, Ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej opartej na wierze w Boga Ojca, i która wszystko pragnie budować na bożku seksie. Temu bożkowi mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego - mówił cytowany przez portal Gazeta.pl, abp. Jędraszewski. 

Z kolei w odniesieniu do starożytnego rytuału "przeprowadzania dzieci przez ogień" powiedział:

- Pod tym eufemistycznym stwierdzeniem kryło się potępiane przez proroków Starego Testamentu składanie dzieci w ofierze bożkowi Molochowi. Dzisiaj usiłuje się przeprowadzać dzieci przez seks i zabijać w nich niewinność dziecięcego wieku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Pierwsze objawy tętniaka mózgu mogą być bardzo mylące. Każdy powinien je znać

Cytowany przez Gazetę.pl hierarcha podkreślił również w swojej przemowie na Wawelu, że "nietolerancją, agresywnymi atakami, prowokacjami ze strony zwolenników ideologii gender i LGBT próbuje się nam odebrać naszą polską, od 1050 lat chrześcijańską ziemię".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski ma wielką słabość do jednego dania. Nie uwierzycie, o co chodzi
  2. Robert Lewandowski nie może przestać strzelać. Freiburg na łopatkach, Polak bohaterem Monachium, co za gole (WIDEO)
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę, 1400 złotych dla Polaków. Szczegóły odbierają mowę

Źródło: Gazeta pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News