Namawiał Ulę na aborcję. Gdy się nie zgodziła, zamienił jej życie w piekło

Namawiał Ulę na aborcję. Gdy się nie zgodziła, zamienił jej życie w piekło Źródło: Pixabay/Jeff Allen

Aborcja to zabieg, na który Ula nie chciała się za żadne skarby zdecydować. To bardzo nie spodobało się jej partnerowi - 31-latek namawiał ją, aby w końcu usunęła ciążę, a po wielu odmowach rozwścieczony mężczyzna stracił cierpliwość. Zaczął zachowywać się w przerażający sposób, aż w końcu zrobił coś strasznego.

Aborcja nie wchodziła w grę. Ula chciała urodzić swoje dziecko, na co nie chciał zgodzić się z kolei jej partner. Gdy urodziła, zaczął ją nękać. i zamienił jej życie w niewyobrażalne piekło. W pewnym momencie chciał ją nawet zabić. O przerażających sytuacjach Ula opowiedziała w rozmowie z "Faktem". 

Aborcja to wyjście, z którego nie chciała skorzystać. Ojciec jej dziecka nienawidzi ją za to

Ula z woj. dolnośląskiego opowiedziała o koszmarze, jakiego doświadcza od wielu miesięcy. Jej były partner, ojciec dziecka - Artur B. - nie chciał, aby kobieta urodziła. Ich dziecko nie było planowane, a matka o ciąży dowiedziała się przypadkiem. Kiedy poinformowała partnera o swoim błogosławionym stanie, ten wściekł się i stracił nas sobą panowanie.

Najpierw namawiał ją, aby pozbyła się "problemu". Prosił, aby po porodzie niezwłocznie oddała je do domu dziecka lub pobliskiego okna życia. To nie poskutkowało. Wcześniej, gdy jeszcze była w ciąży, Artu B. chciał, aby Ula dziecko po prostu usunęła. Ula nie chciała jednak skorzystać z tego rozwiązania. Jej marzeniem było urodzić swoje dziecko za wszelką cenę. Ta decyzja kosztowała ją jednak wiele nerwów i przejścia przez prawdziwe piekło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wkrótce jej życie stało się piekłem

31-latek nie poczuwał się do roli ojca. Najwyraźniej ta kojarzyła mu się tylko z zobowiązaniami, na które nie miał ochoty. Za decyzję, którą podjęła Ula, mężczyzna postanowił ją srogo ukarać. Znienawidził ją, bo ostatecznie urodziła swoje dziecko. Na początku pisał do swojej byłej wulgarne sms-y, po których Uli robiło się słabo. W treści zawierał groźby, po których Ula bała się nawet wychodzić z domu.

Wielokrotnie także pojawiał się w miejscu jej zamieszkania. Ula boi się dzisiaj o swoje życie - mężczyzna chciał nawet zlecić zabójstwo. Miała mu w tym pomóc jego koleżanka, którą poprosił, aby przejechała Ulę samochodem. Kobieta nagrała całą rozmowę, a wstrząsający materiał trafił już do prokuratury. Sprawą zajmują się policjanci z woj. dolnośląskiego, którzy prowadzą śledztwo. Być może wkrótce koszmar Uli się zakończy i kobieta będzie mogła spać spokojnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz w BIKINI! Była Miss Polonia ma dziś 48 lat i pokazała, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało, a nie manekina z reklamy
  2. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News