Kobieta jest załamana, mąż chce się rozwieść. "Zostawił mnie w ciąży, bo odmówiłam aborcji"

Kobieta jest załamana, mąż chce się rozwieść. "Zostawił mnie w ciąży, bo odmówiłam aborcji" Źródło: unsplash/Dmitry Schemelev/

Aborcja była według niego jedynym słusznym rozwiązaniem, gdy dowiedział się o ciąży żony. Kobieta nie zamierzała jednak stosować się do oczekiwań ukochanego, dlatego kiedy tylko odmówiła, on zażądał rozwodu.

Aborcja to jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów nie tylko w Polsce. Społeczeństwo dzieli się na zwolenników i kategorycznych przeciwników, choć i ci, którzy ją popierają ustalają granice. Coraz więcej mówi się o przyzwoleniu na aborcję w przypadku, gdy maleństwo ma się urodzić chore, lub gdy ciąża jest wynikiem gwałtu. Niemniej, trudno jest znaleźć złoty środek, który pojednałby obie walczące ze sobą strony. Okazuje się, że aborcja może budzić poważne konflikty nie tylko w społeczeństwie, ale i małżeństwie, a dokładne powody potrafią być naprawdę absurdalne. 

Aborcja była dla niego jedynym rozwiązaniem. Gdy ona odmówiła zażądał rozwodu 

Internautka postanowiła napisać do redakcji i podzielić się swoją przykrą historią. Kobieta jest załamana, bowiem od rozwodu z ukochanym dzieli ją tylko krok, a powód może niektórym odbierać mowę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdradziła, że gdy dowiedziała się, że jest w ciąży pełna radości powiedziała o tym swojemu mężowi, jednak on nie podzielał jej euforii. Okazało się, że wszystko przez dziecko, które już ma ze swoją kochanką. Mężczyzna nie planował kolejnego, dlatego gdy tylko usłyszał słowa żony stwierdził, że powinna usunąć potomka. 

W jednej sekundzie całe szczęście kobiety zniknęło, a na jego miejscu pojawił się przeszywający ją strach, ale i zawód wywołany zachowaniem męża. Wprost przyznała, że nie zamierza decydować się na aborcję, a reakcji ukochanego nie mogła przewidzieć. Mężczyzna od razu zażądał od niej rozwodu, a podejmując pierwsze kroki w stronę rozstania wyprowadził się do kochanki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

- Mąż zostawił mnie w ciąży i poszedł mieszkać do kochanki bo odmówiłam aborcji. Miał już dziecko z tamtą. A mój synek urodził się martwy... Minęły prawie trzy lata. Wykrzyczałam i wypłakałam co swoje. Pomogło - dziś już nawet nie pamiętam twarzy tego gnojka, z którym poszłam do ołtarza - opowiada rozżalona. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach
  2. Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie. Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo są cenne
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  6. Milion Polaków z ogromnym problemem. Ich pensje nagle ZMALAŁY

Źródło: papilot 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News