Kochali się w niej mężczyźni na całym świecie. Blondynka z Abby kończy 70 lat i wciąż zachwyca urodą

Kochali się w niej mężczyźni na całym świecie. Blondynka z Abby kończy 70 lat i wciąż zachwyca urodą Źródło: Instagram abba

Mało jest tak kultowych zespołów jak ABBA. Legenda muzyki pop po wielu latach jest wciąż uwielbiana. Jedna z wokalistek zespołu właśnie obchodzi 70 urodziny. Ciężko uwierzyć jak zachwycająco wygląda gwiazda po takim czasie.

ABBA to jeden z tych zespołów, który w ogromny sposób wpłynął na światową kulturę. Ich utwory do dziś zachwycają wielbicieli na całym świecie. Blondynka z tego kultowego składu obchodzi 70 urodziny. Zdjęcie pokazuje, jak łaskawy był dla niej czas.

ABBA wiecznie młoda

Niezaprzeczalnie ABBA jest zespołem, który osiągnął sukces, o jakim mogłoby tylko pomarzyć wielu współczesnych wykonawców. Międzynarodowa sława nie była nieuzasadniona. Artyści wykazywali się niezwykłym kunsztem, a ich przeboje do dzisiaj rozbrzmiewają w głowach wielu osób. Chyba każdy pamięta melodię "Dancing Queen". Dziś jedna z wokalistek obchodzi swoje 70 urodziny.

To właśnie Agnetha Fältskog jest jedną z liter "A" w nazwie ABBA. Okazuje się, że dla gwiazdy czas zwolnił na obrotach. Mimo tego, że upłynęło wiele lat, to wokalistka nadal potrafi zachwycić swoją urodą. Zdjęcie zamieszczone w mediach społecznościowych mówi samo za siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Blondynka, którą pokochał cały świat

Zespół ABBA przyniósł jej sławę, która dla wielu osób może być wręcz niewyobrażalna. Po rozpadzie grupy Agnetha Fältskog próbowała swoich sił w karierze solowej. Nie osiągnęła jednak takiego sukcesu jak z formacją ABBA. Zespół reaktywował się w 2018 roku i zapowiedział wydanie dwóch nowych utworów. We wrześniu powinny zostać zaprezentowane słuchaczom. Oczekiwanie na nową muzykę ABBA umila swoim fanom poprzez media społecznościowe, zamieszczając w nich wiele materiałów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Z okazji urodzin wokalistki na Instagramie grupy udostępniono zdjęcie, które pokazuje, że gwiazda, mając 70 lat, wciąż wygląda zjawiskowo. Internauci nie mogli ukryć zachwytu. Zdjęcie doczekało się wielu komentarzy z najlepszymi życzeniami dla artystki. Obok nich oczywiście pojawiły się wpisy pełne podziwu nad urodą gwiazdy. Faktycznie, trudno nie zauważyć,90dgtfrd jak wyjątkowo wygląda po tylu latach Agnetha Fältskog. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wirusolog z Niemiec twierdzi, że koronawirus roznosi się w zupełnie inny sposób niż wszyscy myślą. Badania oparł na zakażonych mieszkańcach
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. W Polsce sprawdza się włoski scenariusz? Najbliższe dni będą kluczowe
  4. Dorota Szelągowska drży w obawie o życie syna. "Nie będę posyłać go na śmierć"
  5. Już nie ma złudzeń. Łukasz Szumowski i szef KPRM zabrali głos w sprawie Wielkanocy
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News