Zmarła piosenkarka miała być zgwałcona przez jednego z najważniejszych muzyków XXI wieku

Zmarła piosenkarka miała być zgwałcona przez jednego z najważniejszych muzyków XXI wieku

Aaliyah była wschodzącą gwiazdą R'n'B. Piosenkarka szybko pojawiła się na szczytach list przebojów, a jej muzykę znał każdy. Zmarła w 2001 roku, mając zaledwie dwadzieścia dwa lata. Teraz wyszła na jaw okrutna prawda o jej życiu - w wieku piętnastu lat została zgwałcona przez z jednego z najpopularniejszych muzyków na świecie.

Aaliyah została zgwałcona przez R. Kelly'ego. Prawdę po latach zaczęli ujawniać współpracownicy muzyka, a także dziennikarze, którzy chcieli dotrzeć do prawdy. Okazuje się, że piosenkarz i producent muzyczny, którego nazwisko jest jednym z najważniejszych w branży, prywatnie był potworem. Gwałcił, bił, porywał - jego ofiary to dziesiątki kobiet.

Aaliyah została zgwałcona przez producenta muzycznego. Co robił R. Kelly swoim ofiarom?

Lubił kobiety i przemoc. Gdy te nie zgadzały się na perwersję w łóżku, więził je i głodził. Wśród jego ofiar są znane nazwiska i przypadkowe dziewczyny poznane na imprezie. Nie miał litości, a jakiekolwiek doniesienia o jego przewinieniach, były ukrywane przez środowisko. Za wszystko sowicie płacił. Już w 2008 roku dziennikarz śledczy Jim DeRogatis dotarł do informacji, które dowodziły, że muzyk dopuścił się czternastu nadużyć seksualnych. Aaliyah miała poślubić go w wieku piętnastu lat, ale piosenkarka zaprzeczyła tym doniesieniom. Po latach informacja o skrzywdzeniu nieletniej dziewczyny wyszła na jaw. Byłe żony i partnerki zaznaczały, że był agresywny i potrafił być okrutny w kontaktach seksualnych. W 2018 roku "Washington Post" dotarł do informacji, które miały dowieść, że wśród jego ofiar było więcej niż dziesiątki kobiet. Okazuje się, że o jego życiu i krzywdzeniu innych doskonale wiedzieli szefowie wytwórni, w której wydawał. Bali się, że skandal może zmniejszyć ich wpływy na konta. W 2017 trzy kobiety zgłosiły się do jednego z portali, sugerując, że zostały uwięzione w willi muzyka. Ten zmuszał je do seksu i "trenował tak, aby spełniały jego fantazje". Gdy te odmawiały, miały być bite, głodzone i zamykane w piwnicy. W taki sposób, traktował także inne dziewczyny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Skandal, który po latach wraca ze zdwojoną siłą pokazuje, że R.Kelly skrzywdził wiele młodych dziewcząt. Na liście przewinień są nie tylko gwałt i porwania, ale i pedofilia. Sprawę na bieżąco komentują amerykańskie media, które za sprawą śledztw dziennikarskich, ujawniają kolejne kulisy życia rapera. Sprawę piosenkarki i doniesienia o jej gwałcie postanowiła skomentować jej mama. Prosiła o zaprzestanie medialnej burzy. Zwracała uwagę, że pomimo upływu lat, śmierć jej córki wciąż jest potwornie bolesna i nie chce szargania jej imienia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszna historia. Matce Mateusza Morawieckiego grożono gwałtem
  2. Tak brutalnego gwałtu świat jeszcze nie widział. Horror na Kaszubach
  3. Szok! Gwałt i prostytucja w Barwach Szczęścia. Fani przerażeni
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News