UWAGA! OPINIE REDAKTORA NACZELNEGO PIKIO.PL TO TYLKO I WYŁĄCZNIE JEGO OPINIE, NIE MAJĄ WPŁYWU NA ZDANIE RESZTY REDAKCJI. NA PLURALISTYCZNYM PIKIO.PL NIE MA LINII REDAKCYJNEJ. 

Na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem przeciwnikiem całkowitego zakazu aborcji, który proponuje Kościół i nowa władza. Natomiast trudno przejść bez komentarza obok takich manipulacji. Gazeta Wyborcza totalnie się skompromitowała. Wstydzę się, że sprawie aborcji bliżej mi do reprezentowanych przez GW poglądów, bo ich manipulacja jest koszmarnie żenująca. 

Gdy tylko zobaczyłem film z incydentu w kościele św. Anny w Warszawie, który udostępniła Gazeta Wyborcza, moją uwagę zwrócił fakt, iż całe zajście „przypadkowo” nagrywane jest w jakości HD. Czyżby ktoś prewencyjnie nagrywał przebieg mszy i losowo natrafił na niecodzienną sytuację w świątyni? Mimo wszystko należało pozostać w sferze domysłów. Zawsze mogło być tak, że wydarzenie wcześniejsze, które nie jest nagrane, sygnalizowało, że coś się święci.

W kościele św. Anny w Warszawie wierni tak zareagowali na odczytywanie listu Prezydium Konferencji Episkopatu Polski o aborcji. – pisze Gazeta Wyborcza. Przekaz jest prosty, nie trzeba tłumaczyć.

Należy jednak zwrócić uwagę na podobieństwo najbardziej aktywnej kobiety, która brała udział w, nazwijmy rzeczy po imieniu, zorganizowanej akcji w katolickiej świątyni, do feministki z drugiej minuty filmu „Pyta w feministyczną gardziel”, która mówi o „masturbacji na łonie przyrody”. Film zamieszczam poniżej, został nagrany podczas feministycznej Manify w 2012 roku. (AKTUALIZACJA: Spójrzcie na post pod akapitem)

Polacy – królowie dygresji. Zacząłem dziś dostawać rozmaite maile i smsy w sprawie pani feministki która podniosła raban…

Opublikowany przez pyta.pl na 4 kwietnia 2016

Sami sobie porównajcie i wyróbcie własne zdanie na ten temat. Ta pani to najprawdopodobniej Anna Zawadzka, zaangażowana w walkę o prawa osób LGBT feministka. Czy to są losowi „wierni”, o których pisze Gazeta Wyborcza? Po co te manipulacje, skoro GW nawet cytuje Zawadzką? Tylko, że losowy czytelnik nie wie kto to jest.

Ponadto, sądzę, że sama akcja jest słaba. Dla katolików msza jest świętością, a przerywanie ciągłości rytuału, wywoływanie awantur i przepychanki w kościele są po prostu ciosem poniżej pasa. Nie zgadzam się z zakazem aborcji, ale nie pochwalam akcji pani Zawadzkiej. Jednakże, to jej sumienie, jej akcja, może robić co chce i ewentualnie we własnym zakresie zastanowić się czy mogła swój sprzeciw zademonstrować w lepszej formie. Natomiast żal mam do GW, bo to oni dokonali chamskiej manipulacji wrzucając film z mylącym podpisem.

ZAPRASZAM NA MÓJ FANPAGE

Poniżej seria grafik, które wszystko wyjaśniają

rektor

A to dostałem od znajomego….

feministki5

feministki4

feministki6

Portal naTemat.pl nie lepszy….

fot. Klikus/wykop.pl
fot. Klikus/wykop.pl

https://www.youtube.com/watch?v=tO7omB_pSHM

W kościele św. Anny w Warszawie wierni tak zareagowali na odczytywanie listu Prezydium Konferencji Episkopatu Polski o aborcji.

Opublikowany przez Gazeta Wyborcza na 3 kwietnia 2016

F

Polub na FB profil redaktora naczelnego Pikio:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również