A więc dlatego milczy! Pierwsza dama upokorzyła prezydenta przed wszystkimi

A więc dlatego milczy! Pierwsza dama upokorzyła prezydenta przed wszystkimi Źródło:

To nie pierwszy raz, kiedy Melania Trump upokorzyła publicznie prezydenta. Po ostatnich oskarżeniach związanych z romansem Trumpa z gwiazdą porno, Melania wydaje się zachowywać jeszcze bardziej obcesowo w stosunku do swojego męża.

We wtorek w Waszyngtonie miała miejsce spotkanie prezydenta Francji Emmanuela Macron i jego małżonki Brigitte z Donaldem Trampem i Melanią. Podczas wizyty, zawsze milcząca pierwsza dama po raz kolejny postanowiła okazać swoje niezadowolenie. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę informację o tym, że prezydent zdradzał ją, kiedy była w ciąży. Jak zwykle czujni internauci zauważyli bardzo niezręczny moment prezydenta i pierwszej damy w trakcie spotkania.

Melania Trump upokorzyła prezydenta

Melania była dość chłodna w stosunku do swojego męża podczas wizyty Macrona. Kiedy Donald Trump chciał potrzymać ją za rękę, pierwsza dama nie wykazała się żadną reakcją. Prezydent w końcu siłą złapał jej rękę. Jednak to nie był jedyny niezręczny moment podczas wtorkowego spotkania. Internauci wyśmiali również próbę pocałowania pierwszej damy przez Trumpa. Melania miała na sobie biały kapelusz z szerokim rondem, który utrudnił pocałunek. Udało się to natomiast jego francuskiemu odpowiednikowi. Internauci szybko wyśmiali związek Trumpów. - Wskazówki Melanii dotyczące związku: załóż kapelusz z szerokim rondem, a twój mąż nigdy nie będzie w stanie cię pocałować - skomentowała internautka. - Jej twarz i ręka mówią głośno. Nienawidzi ziemi, po której on idzie. Czy można ją za to winić? Cóż Melania, czujesz to samo co większość Amerykanów - pisze inny internauta. Media zauważyły natomiast jeszcze kilka dziwnych momentów, tym razem między Trumpem a Macron'em. Ich "szczególną relację" i "piękną przyjaźń" wyrazili poprzez kilka dziwnych gestów, od pocałunków i klepania się po plecach, po strząśnięcie łupieżu z kołnierza Macron'a.  

Zobacz także:

  1. Sharon Stone ujawnia przerażającą prawdę. 5% szans na przeżycie
  2. Ziobro upokorzony. Na własnej konferencji musiał przyznać rację Gersdorf
  3. Po 9 latach Tusk ujawnił, o czym rozmawiał z Putinem przed katastrofą smoleńską
  Następny artykuł