Długo milczałem w sprawie Ukrainy, ale ta wstrzemięźliwość była zamierzona i podyktowana chęcią obserwacji tej farsy. Czekałem, aż każdy, nawet najmniej zainteresowany człowiek, wyrobi sobie własne, niezależne zdanie na ten temat. Po co miałbym kogokolwiek przekonywać i indoktrynować? Lepiej poczekać. Wstrzymywałem się, aż TVN, TVP, ONET i inni udawacze wypiorą mózgi połowy ludzkości. Czekałem, aż (uwaga to się rzadko zdarza) Tusk w spółce z Kaczyńskim, którzy wyjątkowo mówią wspólnym głosem, coś zaproponują, jednak nie zaskoczyli mnie. Byli tak przewidywalni jak gzika z pyrami w piątek na wielkopolskim stole. Kaczyński jak przystało na wojownika krzyczał głośniej, a Tusk, jak to urodzony tchórz i ten co płynie z nurtem, tylko cedził przez usta dość mocno wywarzone słowa, które jednak należy odczytać dość jednoznacznie. Tym razem los Ukraiński zjednoczył Polską i zagraniczną politykę, media, społeczeństwo ? zobaczymy na jak długo ? Wszyscy trzymają się za rączki, palą świeczki w oknie, bez względu na to, czy reprezentują poglądy od skrajnego lewa do ortodoksyjnego prawa.

Wczoraj napisała do mnie znajoma, z prośbą o moją opinię. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta osoba totalnie nie interesuje się polityką. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że gdyby nie to, iż od czasu do czasu umieszczam na facebooku swoje opinie na temat polityki, to ta koleżanka nie wiedziałaby pewnie kto jest premierem lub prezydentem. Po jej pytaniu: ?Czy będzie wojna? uznałem, że temat już dojrzał do tego, aby go poruszyć. Ponieważ zanim się za coś zabiorę staram się poznać wszystkie opinie na opracowywany temat, to też wczoraj zbłądziłem nawet na hiperlewackim portalu dla hipsterów – NA TEMAT. Zauważyłem dwie rzeczy. Jedna to taka, że do Polskich mediów dostają się tylko ułamki, a wręcz strzępki informacji, które są przekazywane w taki sposób, iż nawet ja, gdybym nie miał dostępu do kontropinii, mógłbym się nieźle pogubić. Po drugie TVN szuka kłamstw, manipulacji i propagandy w wystąpieniu Putina, zaś w należącym bodaj do Pana Lisa portalu, ów redaktor z tą swoją ? sugerującą permanentną wiedzę ? manierą stara się nam wmówić, że Putin oszalał, czy to nie zastanawiające? Do prawdy Putin oszalał? Tak jak kiedyś Hitler :-D , któremu wmawiano chorobę psychiczną? No bez żartów Panie Lisie

Zawsze jest tak, że jeżeli TVN, Obama, Lis, FAKT i socjalistyczna Europa, czyli cała globalna wioska Lewackiego Świata coś lub kogoś potępia, to jest to już powód, by podejrzewać, iż obiekt potępienia jest czymś lub kimś dobrym dla Świata, ludzkości i zarazem czymś bardzo niekorzystnym dla Elity. Bo chyba, nawet lewicowy ?intelektualista? nie chce mieć wszczepiony chipa pod skórę i nawet on nie przyjmie tłumaczenie, że to dla jego bezpieczeństwa?

Dlatego warto poszukać drugiego dna, zwłaszcza, że prawda wydaje się być inna. To, że Putin jest najgenialniejszym politykiem tego, zaczynającego się dopiero, stulecia i wcale nie oszalał wydaje się być oczywiste. Oprócz swego niedocenionego przez innych przywódców intelektu jest też najbardziej konserwatywnym, praworządnym i NIEZALEŻNYM od Światowej finansjery wodzem, a wręcz buntownikiem, niezgadzającym się często z globalizacyjnymi trendami wśród elit. Co więc takiego złego zrobił Putin, że naraził się Zachodowi? Putin przekonywał w swoim wystąpieniu, że Janukowycz zgadzał się na wszystkie rzeczy jakie proponowała mu opozycja i państwa zachodu: ?On zgodził się na wszystko, czego domagała się opozycja: czyli przedterminowe wybory parlamentarne, prezydenckie, konstytucja z 2004 roku, pozytywna reakcja na naszą prośbę i niezastosowanie siły? – wylicza Putin. W trakcie konferencji oczywiście nie zabrakło negatywnych ocen rządów Janukowycza. Putin podkreślał niebywałą skalę korupcji na Ukrainie, grabież publicznych pieniędzy dodając, że ?zwykły ukraiński chłop był zawsze poszkodowany ? prawie nic się ku lepszemu nie zmieniło?. Putin podkreślał, że jedynym legalnym prezydentem Ukrainy jest wciąż Wiktor Janukowycz, choć dopowiedział, że nie widzi dla niego politycznej przyszłości: ?Jest jedyny legalny prezydent: Janukowycz. On nie ma władzy, ale legalnym prezydentem pozostaje pan Janukowycz. Są trzy sposoby odsunięcia go od władzy: śmierć, jego dymisja i impeachment. Prezydent zapewnił, że Rosjanie już pracują jaką pomoc finansową zaoferować Krymowi i dodał: ?Jestem przekonany, że ukraińscy i rosyjscy żołnierze będą po jednej stronie barykady. No i to by było na tyle. Nic więcej Putin nie zrobił, więc skąd ten cały szum i strach banksterskiego Świata, któremu jak wiadomo służą UE i USA? Czy przypadkiem nie chodzi o coś zupełnie innego, czy zachód nie chce zrobić z Putina drugiego Hitlera i świra, by go zdyskwalifikować?

Teraz trochę z innej beczki. Fakt, że USA prowadzi globalne szpiegostwo elektroniczne i przechwytuje wszystkie sygnały elektroniczne w przestrzeni światowej było wiadomym już od dawna, od czasu kiedy opracowano odpowiednie możliwości technicznie, w szczególności system ?Echelon?. Jest to jedno z narzędzi Wojny Światowej współczesnego typu (którą na bazie światowego żandarma, USA, prowadzą budowniczowie New World Order). W tej wojnie oprócz 1500 baz wojskowych rozlokowanych w całym świecie, oprócz doskonałych sił zbrojnych wyposażonych w środki do prowadzenia wojny na odległość (napaść na Jugosławię, Irak, Libię) oraz tworzonych najnowszych typów broni masowego rażenia (etniczne, tektoniczne i geoklimatyczne HAARP), wykorzystywane są różne rodzaje broni we wszystkich sferach ludzkiej działalności.

Czy to nie tak, że USA i Unia chcą sobie podporządkować Ukrainę i zrobić z niej kolejne województwo ze stolicą w Brukseli, czy Waszyngtonie, poprzez obsadzenie Państwa przez swoich ludzi, a Putin zwyczajnie nie chce do tego doprowadzić? Oczywiście lobby proamerykańskie we wszystkich krajach i ich rządy, ekonomicznie i politycznie zależne od USA, zachowują się poddańczo. A odmowa wielu rządów obrony Snowdena naocznie dowodzi stopnia ich poddaństwa Stanom Zjednoczonym. Jednak jakie nazwisko nosi jedyny prezydent światowego mocarstwa, który jawnie sprzeciwia się NWO (New World Order), czyli spisku elity mającym na celu wprowadzenie kompletnej inwigilacji (czipowania) wszystkich ludzi przez Rząd Światowy? Jak się nazywa człowiek, który jako jeden z niewielu sprzeciwia się Gender, Homopropagandzie i innym elementom ?nowej fali?? Kim jest osoba, która za swoich rządów doprowadziła, że dochody Rosjan wzrosły trzykrotnie, podatki niewyobrażalnie spadły, a kraj stał się absolutnie samowystarczalny i niezależny od Światowej Finansjery, która kreuje pieniądze, zamieniając je w cyfrowe zapisy na monitorach, a jedno pstryknięcie guziczkiem może sprawić, że ludzie stracą wszystko w oka mgnieniu? Na wszystkie z powyższych pytań odpowiedź brzmi: Putin? Czy w tej sytuacji zrobienie z Putina szaleńca nie wydaje się być dużo bardziej uzasadnione?

Tomasz Warawko / www.obiektywne.pl

 

...

Zobacz również

Ojciec pięknej Zosi. Przedsiębiorca w branży telekomunikacji światłowodowej. Konserwatywny liberał, patriota, nawrócony katolik. Miłośnik Węgier. Analityk historii Polski i światowych kryzysów ekonomicznych. „Uniosceptyk”. Fascynat rynku metali szlachetnych i fanatyk heavy, power, thrash i black metalu.