A jednak! Szeptali o tym wszyscy, ale większość nie dowierzała. Jak dowiedziały się właśnie media, dymisja Macierewicza jest już pewna! 

Jak ustalili dziennikarze, Mariusz Błaszczak już pożegnał się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami w MSWiA. Według doniesień z kulis resortu, pożegnanie było pełne emocji i wstrząsające dla podwładnych Błaszczaka, którzy do końca wierzyli, że jednak zostanie on z nimi. To jednak wyraźny znak, że  – tak jak ujawnili politycy z PiS – będzie on następcą ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

ZOBACZ TAKŻE: PiS potwierdza! Dymisja tych dwóch ministrów już OFICJALNA, będziecie w szoku

Macierewicz do dymisji

Choć część sceny politycznej twierdziła, że Macierewicz jest nietykalny to okazuje się jednak, że zastąpi go Mariusz Błaszczak. To z całą pewnością przyniesie duże zmiany w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Teraz należy oczekiwać informacji, co stanie się z Antonim Macierewiczem. Minister Macierewicz do dymisji może być zupełnie nieprzygotowany. Nie tylko bowiem część mediów i polityków, ale także on sam mógł podejrzewać, że ze względu na swoją wiedzę jest nieusuwalny.

Teraz może go oczekiwać stanowisko Marszałka Sejmu lub inna wysoka i eksponowana pozycja.

ZOBACZ TAKŻE: To jest sk*rwysyństwo! Nie uwierzysz co zrobiła Streżyńska przed dymisją

Źródło: radio zet

Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

...

Zobacz również