Strona Główna "Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w...

  „Rolnik szuka żony”: Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

    (1/11)

  "Rolnik szuka żony" jest bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych programów rozrywkowych TVP. W każdej edycji zdarzają się niespodziewane sytuacje. Jednak ten sezon bije rekordy popularności, a wiele wątków skończyło się zupełnie inaczej, niż prognozowali widzowie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy streszczenie najważniejszych chwil najnowszych odcinków przebojowego show.

  Program jest polską edycją formatu telewizyjnego "The Farmer Wants a Wife". W Polsce jest emitowany od 2014 roku w TVP1 i za każdym razem odnosi niebywałe sukcesy pod względem poziomu oglądalności. Zdobył dwie Telekamery w 2015 i 2017 roku.
  Reality show skupia się na grupie rolników-singli poszukujących partnerki i prawdziwego uczucia. Przez udział w "Rolnik szuka żony" chcą znaleźć swoją drugą połowę.

  Zerowe odcinki są nazywane tzw. wizytówką. To w nich rolnicy przedstawiają swoje gospodarstwa, wymagania i prezentują swoją osobę. W kolejnych etapach programu wybrane kandydatki przesiadują w domu rolników. Wspólne spędzanie czasu i praca na roli ma pomóc poszukującym w wyborze. W poprzednich edycjach kilku uczestnikom udało się znaleźć tę jedyną. Założyli nawet swoje rodziny i ślubowali sobie wierność przed ołtarzem.

  Piąta edycja wywołała wiele kontrowersji. Ulubienicą była Jessica, po której odejściu wielu internautów deklarowało rezygnację z dalszego śledzenia losów rolników w programie. Oburzenie opinii publicznej wywołały również zbyt swobodne i nonszalanckie zachowania Jana wobec zaproszonych kobiet. Pewne kwestie nadal szokują. Oto zaskakujące zwroty akcji z "Rolnik szuka żony 5".

  Redaktorka galerii Pikio.pl. Wcześniej związana z redakcją branży motoryzacyjnej. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Prywatnie muzyk.