Strona Główna Marta Kaczyńska i jej rewolucyjne pomysły. Nie wszystko może się podobać stryjowi

  Marta Kaczyńska i jej rewolucyjne pomysły. Nie wszystko może się podobać stryjowi

  Youtube.com/Mad Dog
    (1/10)

  Marta Kaczyńska przez długi czas unikała pojawiania się na salonach. Wolała pozostać w cieniu. Od jakiegoś czasu jednak się to zmieniło. Córka pary prezydenckiej coraz chętniej zabiera głos w ważnych dla Polski sprawach, głównie w swoich felietonach. Przedstawiamy jej wypowiedzi, które wzbudziły szczególne zainteresowanie mediów.

  Marta Kaczyńska jest córką zmarłej tragicznie w katastrofie smoleńskiej pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Trudno nie zauważyć, że ostatnio jej nazwisko dość często pojawia się w prasie. Swoje felietony publikuje w periodyku "wSieci". Są one postrzegane przez wielu ludzi jako kontrowersyjne. Jej wypowiedzi bez wątpienia elektryzują opinię publiczną.

  Marta Kaczyńska słynie ze swoich konserwatywnych poglądów. Przez to spotyka się z krytyką, choć nie zawsze. Istnieją osoby, które chętnie biorą z niej przykład. Z pewnością nikt nie potrafi przejść obok niej obojętnie.

  Krytycy zarzucają bratanicy prezesa PiS brak konsekwencji w tym, co robi i mówi. Zauważają, że promuje zasady, do których sama się nie stosuje. Ma za sobą dwa rozwody i trzy śluby. Jej dzieci mają różnych ojców, co nie może podobać się środowiskom konserwatywnym. Zwolennicy prawicy cenią ją za siłę charakteru, inteligencję, charyzmę i nieustępliwość. Niektórzy sądzą nawet, że odziedziczyła to po ojcu.

  Nie da się ukryć, że pożywką dla przeciwników Marty Kaczyńskiej jest rubryka w tygodniku "wSieci", gdzie chętnie dzieli się z czytelnikami swoimi pomysłami i poglądami. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego lubi komentować sprawy społeczne, gospodarcze, ekonomiczne i prawnicze. Dzięki temu poznaliśmy jej poglądy na temat edukacji seksualnej w polskich szkołach, polskiego nauczania w sprawach bezpłatnej pomocy prawnej, stosunku polskiej młodzieży do patriotyzmu, a nawet spożywania owadów i cukru. Warto zaznaczyć, że 38-letnia Marta Kaczyńska, choć jest z wykształcenia prawniczką i często się na to powołuje, nigdy nie pracowała w zawodzie.

  Marta Kaczyńska jest niezwykle ważną postacią dla prezesa PiS. Jej wypowiedzi nie przechodzą bez echa. Za każdym razem, gdy porusza ważne kwestie, budzi wiele kontrowersji opinii publicznej. Przedstawiamy poglądy bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, które nie zawsze mogą mu się podobać.

  Redaktorka galerii Pikio.pl. Wcześniej związana z redakcją branży motoryzacyjnej. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Prywatnie muzyk.