Jeżeli dzisiejszy wyrok Trybunału Konstytucyjnego nie zostanie opublikowany mamy do czynienia z zamachem stanu. Jak widać od kilku miesięcy demokracja w Polsce jest bardzo krucha, a w rękach nieodpowiednich ludzi bardzo łatwo może zostać zastąpiona dyktaturą „nadpremiera”, „nadprezydenta” czy innej osoby. Nasze wolności obywatelskie są zagrożone i mogą w krótkim czasie – niemal z dnia na dzień – przestać obowiązywać. Krucha demokracja zostanie zmieniona w państwo totalitarne. Rodacy powstańcie z kolan!

Nie będzie Wolak pluł nam w twarz, ani narodu nam tumanił !

Żaden organ władzy państwowej nie ma prawa kwestionować wyroków Trybunału Konstytucyjnego!!! – zapowiedzi Pani premier Beaty Szydło i innych polityków PiS są w tym względzie przerażające!

Rząd i ministrowie reprezentują władzę wykonawczą, a nie ustawodawczą czy sądowniczą! ! ! Urzędnik jest jak pewna część ciała do wykonania określonych prawem czynności! ! !

Rządy kolesi POPiS zrobili sobie z Polski prywatny folwark, mam nadzieję, że żaden z Was nie znajdzie się w Sejmie przyszłej kadencji. Polska miała być drugą Japonią, drugą Irlandią, a na dniach definitywnie stanie się drugą Koreą Północną.

Dość demontowania Państwa Polskiego !!!

Zobacz również

Armand Ryfiński – Poseł VII kadencji Sejmu RP, przedsiębiorca, racjonalista, lewicowiec. Zwolennik obywatelskiego, przyjaznego, świeckiego, społecznego i nowoczesnego państwa.
Zwolennik pro-aktywnego podejścia do życia, zdrowego odżywiania, ekologii, egalitaryzmu społecznego i rozdziału państwa od Kościoła.
Przeciwnik biurokracji, stereotypów, guseł i zabobonów oraz nachalnego narzucania innym własnych poglądów.
Prywatnie przede wszystkim szczęśliwy Tata.