9-latek ze Sławna (woj. zachodniopomorskie) doniósł Policji na swoich rodziców, którzy rzekomo mieli go regularnie bić. Jak się później okazało, rodzice w rzeczywistości zakazali mu gry na komputerze, za co chłopiec chciał się zemścić.

Na jeden z komisariatów w Sławnie zjawił się 9-letni chłopiec, który zgłosił dyżurującym funkcjonariuszom, że rodzice biją go rodzice. Jak powiedziała mediom rzecznik tamtejszej policji, u chłopca nie było widać żadnych śladów bicia, jednak postanowiono wszystko wyjaśnić.

Policjanci od razu zainteresowali się sprawą i w towarzystwie pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pojechali z chłopcem do domu, by wyjaśnić sprawę.

Jak się okazało na miejscu. Rodzice chłopca zakazali mu gry na komputerze, bo nie chciał odrabiać lekcji. Niezadowolony 9-latek wyrwał się z domu i postanowił się zemścić fałszywie oskarżając swoich rodziców.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Policja przyznaje, że nie notowano wcześniej w tej rodzinie żadnych przypadków przemocy.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvn24

...

Zobacz również

Zobacz również