Mogłoby się wydawać, że artyści w starszym wieku zaczynają unikać scen rozbieranych. Nic bardziej mylnego! 84-letnia gwiazda Na Wspólnej chce się rozebrać przed kamerami!

Piękna Helena Norowicz wciąż jest ikoną stylu i urody, mimo tego, ze już dawno skończyła 80 lat. Artystka spełnia się jako aktorka i modelka, teraz zaskakuje.

ZOBACZ TAKŻE: Absurdalne kulisy wojny w MON. Macierewicz wykręcił Błaszczakowi niezły numer

Gwiazda Na Wspólnej chce się rozebrać

Mimo swojego dojrzałego wieku, aktorka nie ma problemu z nagością. Przeciwnie, chce chwalić się swoim ciałem!

Zrobiło się o niej głośno, kiedy w 2014 roku pozowała topless dla kampanii reklamowej promującej perfumy. Już wtedy widać było, że Helena Norowicz nie ma problemu ze swoim wiekiem.

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa przekroczył granicę? Uderzył w najczulszy, prywatny punkt Kaczyńskiego

„Moda na starość”

– Cieszę się, że pojawiła się moda na starość. Gdy myślałam, że już nic mnie nie czeka i zaczęłam zajmować się działką, to spadło na mnie jak z nieba. Lubię to i chętnie się jeszcze rozbiorę, czy pójdę po wybiegu. Nie umiem stać w miejscu i chcę do śmierci być w biegu – tak sama o sobie mówi Norowicz.

Być może niedługo scenarzyści Na Wspólnej dopiszą dla niej odpowiedni wątek w scenariuszu, żeby mogła pokazać widzom swoje wdzięki.

ZOBACZ TAKŻE: Będzie się dzisiaj działo! O 18.00 ogromna manifestacja

Wiecznie piękna

Aktorka bardzo o siebie dba. Ma dobrą kondycję, wciąż ćwiczy, kocha jogę i regularnie odbywa długie spacery.

– Koleżanki mnie podziwiają, że mam taką werwę, ale mężczyźni już się za mną nie oglądają. Bo kobiety w pewnym wieku są przezroczyste i już się na nich wzroku nie zatrzymuje. Pogodziłam się z tym i nie narzekam – dodaje optymistycznie Norowicz.

Trzeba przyznać, że aktorka jest pełna klasy i stylu. Nie sposób przejść koło niej obojętnie i mimo tego co mówi, jej urodą zachwyca się cały świat.

Źródło: fakt.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ola z "Na Wspólnej" skończyła 27 lat - tego o niej nie wiedzieliście!


"Korona królów": Śmiechom internautów nie ma końca! [MEMY]