Awaria samolotu! 80 Polaków odciętych od świata

Awaria samolotu! 80 Polaków odciętych od świata

Prawie 80 obywateli Polski z powodu awarii samolotu przebywa obecnie w tureckim mieście Antalya. Nasi rodacy pozostają odcięci od świata bez niemalże żadnych środków do życia. 

Niemal 80 polskich turystów, którzy spędzili urlop w Turcji, nie może powrócić do kraju z powodu awarii samolotu, który miał zabrać ich do Katowic. Jak powiedział RMF FM obecny na lotnisku w Antalyi Sławomir z Elbląga, sytuacja jest bardzo trudna. - Nie mamy już pieniędzy, nikt się nami nie opiekuje - powiedział turysta.

Antalya: Polacy oczekują na transport

Przebywający na lotnisku Polacy mieli dziś wrócić z organizowanych przez firmę Neckermann wczasów nad tureckim wybrzeżem Morza Śródziemnego. Pech sprawił, że umówiony dla nich samolot LOT-u, który z Katowic miał zabrać kolejnych turystów do Antalyi i przetransportować do kraju uwięzionych na lotnisku zepsuł się. Rzeczniczka Polskich Linii Lotniczych potwierdziła, iż następna maszyna została już podstawiona. - Mamy małe dzieci, koczujemy od 4 rano na lotnisku w Antalyi. Nie mam pieniędzy, by kupić coś dzieciom do picia, do jedzenia - mówi pan Sławomir. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nagrody dla rządu to przy tym nic. PiS ROZTRWONIŁ majątek
  2. Znany piosenkarz w szpitalu. Przeszedł ciężką operację
  3. Nowy skandal wstrząsa PiS. Roztrwonili kolejne sumy
źródło: rmf24.pl Następny artykuł