Niewielu o tym wie, że każdy może dostać 500 zł od ręki. Wystarczy zgłosić się do urzędu

Niewielu o tym wie, że każdy może dostać 500 zł od ręki. Wystarczy zgłosić się do urzędu Źródło: Pixabay/Fz

500 zł do zdobycia dla każdego, ale nie każdy o tym wie. W urzędzie powiedzą Ci jak łatwo możesz je dostać.

500 zł w szybki sposób? Suma jest niemała, a dostępna dla każdego chętnego. Wystarczy poświęcić swój czas i przejść się do urzędu. Na miejscu dowiesz się czy kwalifikujesz się do skorzystania z pieniędzy. Czasu pozostało niewiele, a chętnych pojawia się coraz więcej. 

W przypadku braku gotówki zbawienne są dla nas dorywcze lub dodatkowe prace. W tym przypadku możemy nazwać to nawet pracą sezonową. Okazja zdarza się teraz bo nadchodzą wybory. 13 października, czyli równo za miesiąc pójdziemy do urn głosować. Ktoś nam musi podać karty i policzyć nasze głosy. I na tym możemy zarobić do 500 zł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wybory za 500 zł

Każdy chętny zarobienia szybkiej gotówki musi zgłosić się do urzędu. Czasu pozostało niewiele, ale jeszcze zostały zamknięte listy członków komisji wyborczej. Termin mija dzisiaj, więc trzeba się pospieszyć.

W tym roku wybory będą przeprowadzone w 27 tys. 287 obwodowych komisji wyborczych. Stworzono więc wiele miejsc, gdzie będzie można oddać swój głos, ale znaczy to też, że będzie potrzeba wielu rąk do pracy. Chętni, którzy zgłoszą się do urzędu muszą spełniać kilka warunków aby zostać zakwalifikowanym do bycia członkiem komisji. Zgodnie z informacją PKW:

-Możesz być kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej, jeżeli jesteś ujęty w stałym rejestrze wyborców w jednej z gmin na obszarze województwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Biorąc czynny udział w pracach komisji wyborczej można zarobić 500 zł, będąc przewodniczącym. 400 zł dostanie zastępca przewodniczącego, a 350 zł dla pozostałych członków komisji. Przypominamy dzisiaj jest ostatni dzień na zgłoszenie się.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

źródło: superbiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News