Nergal zwyzywał beneficjentów 500 plus!
Wiadomości Pikio - 8 Listopada 2018

Nergal zwyzywał beneficjentów 500 plus! "Bezmózgie taliby. Do roboty warchoły"

500 plus niezmiennie trafia do tysięcy polskich rodzin, którym kwota ma pomóc w wychowywaniu najmłodszych obywateli. Pomysł ten ewidentnie nie podoba się jednak Nergalowi, który na Facebooku wulgarnie obraził beneficjentów programu. Muzyk nie szczędził dużej grupie rodaków gorzkich słów krytyki.

500 plus było zdecydowanie ważnym czynnikiem, który przekonał wielu wyborców do oddania swego głosu w elekcji parlamentarnej 2015 właśnie na kandydatów Zjednoczonej Prawicy. Chociaż zasady otrzymywania zapomogi nieco się już zmieniły, wciąż otrzymują ją tysiące Polaków. Fakt ten wyraźnie przeszkadza jednak wokaliście black-deathmetalowego zespołu Behemoth, Nergalowi. Muzyk dał upust swym negatywnym emocjom na Facebooku, zaskakując komentarzem wielu wiernych fanów.

Nergal ostro 500 plus. Muzyk nie oszczędził świadczeniobiorców

Niespodziewana awantura rozpętała się, kiedy na satyrycznej stronie "Problemy polskiego rynku muzycznego" opublikowano fotografię z koncertu grupy Behemoth. Sam Nergal nie zauważył jednak prawdopodobnie, że prowadzące fanpage osoby po prostu sobie żartują, dlatego też zdecydował się wulgarnie je zganić. - Zdjęcie podesłane przez Pana Krzysztofa (dziękujemy!). Przedstawia ono koncert Pana Nergala oraz publiczność zespołu BEHEMOTH!. Proszę zwrócić uwagę na gesty, bezwstydnie pokazywane przez tych młodych, zagubionych ludzi. Gesty, które w swojej historii świat już bardzo dobrze poznał. To jest, proszę Państwa, po prostu przerażające - napisali prowadzący stronę, którzy nie musieli długo czekać na odpowiedź muzyka. - To są właśnie efekty 500+ banda niedouczonych bezmózgich talibów. Do roboty warhoły! - stwierdził (z ortograficznym błędem) Nergal, obrażając przy tej okazji beneficjentów rządowego programu socjalnego.

Jak zakończył się niespodziewany, internetowy konflikt?

- Jest pan na naszej liście panie Nergalu i bardzo prosimy, aby nie wypowiadał się pan na naszej stronie. Nie ma tu miejsca na wartości, jakie pan, proszę pana reprezentuje. Do widzenia - odpowiedzieli ironicznie administratorzy "Problemy polskiego rynku muzycznego". - Spie*dalaj ze swoimi listami kato-talibie - napisał wyraźnie rozwścieczony muzyk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Jak sugerują media, Nergal musiał ostatecznie zrozumieć swoją wpadkę, gdyż jego wpisy zniknęły z portalu społecznościowego. Pozostały po nich jednak zrzuty ekranu, które rozwścieczyły wielu świadczeniobiorców, korzystających z 500 plus. "To jest okropne, jak 500+ podzieliło Polaków. OKROPNE"; "Nergal kiedyś był spoko! Teraz jako celebryta już jest jak większość, z tym trochę w głowie mu się poprzestawiało!"; "Jak się tyle zarabia, to się zapomina o najbiedniejszych. Typowe niestety" - pisali wyraźnie zadziwieni aferą internauci.500 plus Fot. Facebook500 plus Fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Kora: Rak niszczył ją przez lata. Na co dokładnie chorowała?
  2. Znaleźli go z walizką na peronie. Jej zawartość rozerwie Twoje serce
  3. Martyniuk zatrząsł showbiznesem! Naprawdę powiedział to o Wojciechowskiej
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Widzowie TVN oburzeni jak nigdy! Z programu wyrzucono największych gwiazdorów
ZAMIANA
PieniądzeCo nam dało 500 plus? 8 zaskakujących efektówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News