500 plus to nie koniec. Sprawdź czy dostaniesz

500 plus to nie koniec. Sprawdź czy dostaniesz

Prawo i Sprawiedliwość chce rozdać jeszcze więcej pieniędzy Polakom. Po sukcesie związanym z 500+ partia władzy szykuje kolejne premie.

Program 500 plus to nie koniec. Sprawdź czy dostaniesz coś więcej. Elżbieta Rafalska kierująca resortem rodziny, pracy i polityki społecznej obiecuje Polakom dodatkowe pieniądze.

PiS chce jeszcze większego wzrostu liczby urodzeń

ZOBACZ TAKŻE: Rząd da NOWE 500 plus. Nie za dzieci, zobacz za co Partia władzy jest dumna ze swojego flagowego programu. Politycy władzy cieszą się ze zwiększenia liczby urodzeń. Bez wątpienia nie bez znaczenia dla Prawa i Sprawiedliwości jest również to, że prospołeczna polityka przynosi partii duże poparcie obywateli. Teraz minister Rafalska chce rozdać Polakom dodatkowe pieniądze. Choć internauci sugerują, że gospodarka naszego kraju może nie wytrzymać w związku z "rozdawnictwem" publicznych pieniędzy, to Prawo i Sprawiedliwość nie rezygnuje z kolejnych inicjatyw socjalnych.

500 plus to nie koniec. Będzie dodatkowa premia

ZOBACZ TAKŻE: Złe wieści o 500 plus. Rząd musi się z tym pogodzić Szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej chce jeszcze bardziej poprawić statystyki liczby urodzeń, w związku z czym planuje wprowadzenie dodatkowej premii dla rodzin, które szybko po narodzinach pierwszego dziecka, zdecydują się na kolejne. Nie wiadomo jeszcze, ile dodatkowo mieliby otrzymać potencjalni beneficjenci, ani jak szybko musieliby zdecydować się na drugie dziecko, by "załapać się" na premię. Projekt jest w fazie planowania. Minister Rafalska wspomniała również, że dodatkową zachęta do powiększania rodzin dla Polaków ma być także projekt "Mieszkanie plus". - Jeżeli będzie dobrze ułożony system dopłat, albo mocno poprawiona zostanie dostępność wynajmu mieszkań o niewysokim czynszu, to będzie oferta dla młodych ludzi z rodzinami - powiedziała polityk. Źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu