Znana fanom seriali córka miliardera jest mamą trójki dzieci. Niepokoi ją jeden szczegół związany z 500 plus

Znana fanom seriali córka miliardera jest mamą trójki dzieci. Niepokoi ją jeden szczegół związany z 500 plus Źródło: Instagram/Anna Czartoryska-Niemczycka

500 plus to program, który zakłada pomoc finansową wszystkim osobom, które posiadają dzieci, niezależnie od dochodów. Córka miliardera, znana wiernym fanom polskich seriali, jest mamą trójki dzieci. Gwiazda jest jednak zaniepokojona jedną kwestią, związaną z tym programem.

Program 500 plus budzi skrajne emocje. Jedni uważają, że do świetna pomoc dla rodzin uboższych i wielodzietnych, drudzy nie kryją niezadowolenia i narzekają na rosnące w sklepach ceny. O świadczeniu 500 plus zdecydowała się wypowiedzieć również córka miliardera i znana fanom seriali aktorka, Anna Czartoryska-Niemczycka. Gwiazda jest mamą trójki dzieci, dlatego o skuteczności programu mogła się przekonać na własnej skórze. 

Aktorka została zapytana o 500 plus

Anna Czartoryska-Niemczycka ma dość dużą rodzinę. W 2013 roku poślubiła Michała Niemczyckiego, a już rok później para świętowała narodziny ich pierwszego dziecka, Ksawerego. Dwa lata później na świat przyszła córka znanego małżeństwa, Janina. W maju tego roku aktorka po raz trzeci została mamą i urodziła drugiego synka, Antoniego. W związku z tym, iż gwiazda może pochwalić się aż trójką dzieci, została zapytana przez dziennikarza Wideoportalu, co sądzi na temat 500 plus:

- Wydaje mi się, że to jest duże wsparcie dla rodziców. I w rodzinach wielodzietnych to wsparcie jest na pewno odczuwalne - odpowiedziała dziennikarzowi Wideoportalu, Anna Czartoryska-Niemczycka.

Po chwili jednak dodała, że niepokoi ją pewien szczegół, związany z wypłacaniem tego świadczenia: 

- Oczywiście niepokoi mnie to, jaki to będzie miało wpływ na budżet państwa. Mam nadzieję, że jacyś specjaliści to sobie dobrze policzyli, że się wszystko zgadza - dopowiedziała aktorka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka pochodzi z magnackiego rodu Czartoryskich, a ponadto wyszła za mąż za syna miliardera, Zbigniewa Niemczyckiego. Dziennikarz postanowił zadać jej jeszcze jedno pytanie. Aktorka została zapytana o to, czy osoby zamożne powinny mieć wypłacane świadczenie 500 plus. Gwiazda dyplomatycznie z tego wybrnęła: 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

- To jest pomoc, którą ja dostrzegam, doceniam. Jeżeli te środki byłyby rozdysponowane w inny sposób, na przykład gdyby był większy dostęp do publicznych żłobków i przedszkoli, to nie miałabym nic przeciwko temu - podsumowała rozmowę z dziennikarzem Wideoportalu Anna Czartoryska-Niemczycka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Bliski współpracownik Jana Pawła II wyjawił jego sekret. Powiedział, co Karol Wojtyła zrobił tuż przed zostaniem papieżem
  5. Media ujawniły, czym Agnieszka Woźniak-Starak zajęła się po śmierci męża. Wielu może się zdziwić

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News